A e pelqeni anetarin siper jush..???????

Diskutime tek 'Koktej Diskutimesh' filluar nga Sweety el, 9 Jun 2011.

 1. Hope

  Hope dans ton coeur

  Marrsh t ligat ti :p
   
 2. Almaa'95

  Almaa'95 Papirus rex

  Vdes...
   
 3. Linux

  Linux think different

 4. Almaa'95

  Almaa'95 Papirus rex

  hëkë.
   
 5. Linux

  Linux think different

  hiç hiç
   
 6. Almaa'95

  Almaa'95 Papirus rex

  Çik fare.
   
 7. Linux

  Linux think different

 8. Almaa'95

  Almaa'95 Papirus rex

 9. Linux

  Linux think different

 10. Hope

  Hope dans ton coeur

  Pak ashum
   
 11. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Po....njëçik :p
   
 12. Hope

  Hope dans ton coeur

  yessss the smile:p
   
  TinkerBell likes this.
 13. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  E respektoj
   
 14. Balahk

  Balahk Locus omnem

  e respektoj
   
 15. Chrono_Crusade

  Chrono_Crusade Valoris scriptorum

  Nuk e njoh, por e respektoj :)
   
 16. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  po
  duket e gjalle dhe inkurajuese.
   
 17. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  I cmendur duket paksa :p por eshte ok
   
 18. Aki

  Aki Paint It Black

  hic fare fare fareeee
   
 19. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Edhe une te dua posi :p
   
 20. Hope

  Hope dans ton coeur

  Po shumë
   

Shpërndajeni këtë faqe