A e pelqeni anetarin siper jush..???????

Diskutime tek 'Koktej Diskutimesh' filluar nga Sweety el, 9 Jun 2011.

 1. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  Shkodran moo:p
   
 2. ShKoDRaN_PuRo

  ShKoDRaN_PuRo Papirus rex

 3. Frank

  Frank Forumium maestatis

 4. Eléonoré

  Eléonoré Valoris scriptorum

  Ate siper teje JO ate siper meje MAYBE.
   
  Frank likes this.
 5. MrCool

  MrCool Oldschool

 6. Eléonoré

  Eléonoré Valoris scriptorum

  Karakteristika jone: Jemi te papelqyeshem.
   
 7. MrCool

  MrCool Oldschool

 8. Eléonoré

  Eléonoré Valoris scriptorum

 9. Frank

  Frank Forumium maestatis

  Po te reduktoje cik germat neper postime ndoshta, na iken koha e lire vetem duke i bo scroll forumit :p
   
 10. Eléonoré

  Eléonoré Valoris scriptorum

  Djali mergimtar kthehet ne memedhe dhe nuk i mbyllej goja duke levduar boten e jashtme. Vec te shihni, thoshte, ne fabriken ku une punoj fusim nje derr komplet dhe nxjerrim sallam. Nje here ky muhabet, dy here ky muhabet, tre here ky muhabet. Fut derr, nxirr sallam. Me ne fund te atit nuk i durohet dhe thote: Ne fabriken time une fus sallam dhe nxjerr derr.

  Morali i historise: Mos hani mish derri.

  EL
   
 11. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Po,shkruan bukur!
   
 12. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Po i mie esht po paska 1 vit kjo teme
   
 13. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Ku ore spo dukeni asnje ...
   
 14. Rockstar

  Rockstar Primus registratum

  Kliko fjalen ketu
   
 15. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  E mora vesh po i bite me publicitet keshtu
   
 16. Rockstar

  Rockstar Primus registratum

  Per ty po mundohemi :D


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
 17. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Mos u lodh kaq shume. Se o feste te duhen energji per ta perballuar ritmin ...
   
  Rockstar likes this.

Shpërndajeni këtë faqe