A ka rendesi madhesia e Penisit?

Diskutime tek 'Eros' filluar nga scadarsko, 12 Jan 2014.

Thread Status:
Not open for further replies.
 1. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  Shume djem ndihen ne ankth kur ju vjen momenti per relation seksual me nje femer,ato ndihen te shqetsuar a thua do ta perballoj kete moment,a do i duket ne mase e do arrij ne erection te duhur organi i tij ?po femrat si mendojn a ka rendesi mdhesia e penisit?
   
  Hektor12 likes this.
 2. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  hahah edhe per jete duhetme u mendu po lejme femrat te pergjigjen
   
  scadarsko likes this.
 3. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  mos qesh shoku ,po hajt jep komentin tend se edhe ti ke pas ken n hall n ditet e para ....
   
  Hektor12 likes this.
 4. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  pra qenka pyetje per femrat.
  Nejse... vagina 9 apo 8 centimeter e gjate eshte. Perse duhet nje penis 25 cm?!
   
  Hektor12 and scadarsko like this.
 5. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  i paska fut metrin tjetri hahah... nejse duhet me pyet femrat si e dun
   
  scadarsko likes this.
 6. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

   
  Hektor12 and joetisti_ like this.
 7. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Po keto femrat e forumit zor s'e pergjigjen. Jane tema tabu ende per Shqiperine.
   
  Hektor12 and scadarsko like this.
 8. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  pse tabu?po organe a kajn me vehte ato.....thjesht teme le ta konsiderojm vehten sikur jemi te gjithe ne nje klase ne gjimnaz.
   
  joetisti_ and Hektor12 like this.
 9. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  tjetri nuk thote se e ka marre malli per femrat e forumit po pergjigjet indirekt duhet te jete vuajtur shume. sme ka bere kush verejtje dhe me pelqen qe ndihen mire
   
  scadarsko likes this.
 10. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  si t merka madhi per femrat n forum mo?kur nuk i njeh nga afer....eh forume albanskih direct mendjen per keq.
   
  Hektor12 likes this.
 11. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Ke shume te drejte. Por mendoj se ato nuk pergjigjen sepse mendojne se biseda te tilla i bejne vetem vajzat e keqia. Mbase edhe ne meshkujt s'dime t'ua bejme te lehte qe te pergjigjen pa care koke.
   
  scadarsko likes this.
 12. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  mos me thuaj mua. per ate qe me merr flas e takoj bisedojme skam nevoje per forum ketu po kaloj pak kohe te lire srri tu kerku ore e minute te bej pershtypje. gjynaf se kado vite dhe shkon e ul veten ashtu
   
  scadarsko likes this.
 13. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  si gjithe mo shoku dhe une hyj ktu me teper nga lajmerimi qe me vjen ne adres email..hektor ka shkru tek tema e hajt them po lexoj...nisem per konsultu ndonje email me rendesi pune e mbes ne email albforum...por gjothsesi bukur
   
  Hektor12 likes this.
 14. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  po ajo me vjen dhe mua hap adresen ka shkrujt iksi ypsiloni e shof njer atje pastaj hy ia vlen sia vlen une flas me kunja pak e di po rri njerne dy muaj qefutet e dome qit kunj kur u kthej pergjigje smbajne. sa per femrat sia kam shume me del e tepron pitilushja ime
   
  scadarsko likes this.
 15. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  Vertet por mendoj perderi sa kane marre guximin te aderohen ketu them sikur ska paragjykime nga asnjeri.
   
  joetisti_ likes this.
 16. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Ska rendesi sasi por cilesia !!
   
  scadarsko likes this.
 17. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  Hajde kunguj t fresket,pa fara krejt te lagur hahaha
   
  Dreamer likes this.
 18. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  Ka rend si si ska. Ne rritje morali ,ndihesh me mire i gatshem gjithmon, edhe n dushe nuk fshihesh me peshqir... Ndihesh krenar per shpaten e skenderbeut.
   
 19. BeRaTsi_MiZeRje

  BeRaTsi_MiZeRje Aktivist i AlbForumi

  1. Lidhur me pyetjen me sa duket pyetjet dhe interesimiper madhesine e penisit jane pa fund, Cdokush eshte i ndryshem dhe te gjithe kan permasat personale.

  2. Seksi nuk do te thote vetem disa sekonda ekstazi, por do te thote dashuri, kenaqesi, komunikim, zbulimi i te panjohures, argetim, perkedhelje. Orgazma eshte vetem qershia mbi torte.

  3. Nje nga metodat me te mira per te stimuluar nje femer, eshte atehere kur nje mashkull prek klitorisin dhe zonat perreth me penisin. Ndjenja eshte komplet ndryshe nga prekja me gjuhe ose me gishta.
   
  Balahk likes this.
 20. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  Po me gishta kembes si te duket a eshte exsituese ?
   
Thread Status:
Not open for further replies.

Shpërndajeni këtë faqe