A keni makine?

Diskutime tek 'Makina e Motorra - Formula 1 - Moto GP' filluar nga Sallaku, 17 May 2003.

 1. Sallaku

  Sallaku Primus registratum

  A keni makine?

  Marken e makines se juaj per ata qe e kane dhe per ata qe se kane makina qe ju pelqen me shume?
  Brenda per brenda konditave kuptohet.
   
 2. Diavolessa

  Diavolessa Valoris scriptorum

  Re: A keni makine?

  Golf ngjyre vishnje me tre porta....por s'kam pantente :mad:
   
 3. romeo

  romeo Forumium maestatis

  Re: A keni makine?

  kembesor i lumtur /pf/images/graemlins/laugh.gif

  per momentin natyrisht :cry:
   
 4. Sallaku

  Sallaku Primus registratum

  Re: A keni makine?

  PO qe knej afer e gjejme na nji me ta dhone patenten(me pak euro sigurisht) :thumbsup:
   
 5. Sallaku

  Sallaku Primus registratum

  Re: A keni makine?

  Je i vogel per makine :smash:
   
 6. lissus

  lissus Primus registratum

  Re: A keni makine?

  [​IMG]
  mia maqina /pf/images/graemlins/laugh.gif vec se eshte versione pak ma e vjeter /pf/images/graemlins/laugh.gif sapo e kam blere
   
 7. bazuka

  bazuka Primus registratum

  Re: A keni makine?

  do me marresh nej xhiro ? /pf/images/graemlins/wink.gif
   
 8. Re: A keni makine?

  Makine shpejtesie ..te grrin ne parakalime...,s'do t'a nderroja me asgje edhe pse e kam lene ne pike te hallit /pf/images/graemlins/frown.gif

  Do t'a bej zemren gurre /pf/images/graemlins/laugh.gif kete vit dhe do t'i bej nje servis ,qe kur te me shohin ..te me njohin ... /pf/images/graemlins/tongue.gif
   
 9. Hermesss

  Hermesss Primus registratum

  Re: A keni makine?

  Ti ishe mi ajo qe beri aksident para ca javesh tek Ura e Madhe e kryqezimit tek "Dajti", ku u shkul pema prej rrenjesh dhe u thye ne dysh nje shtylle me tabelen sinjalizuese?
  Ti do kesh qene ti... /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 10. Re: A keni makine?

  JO...mua vetem me bien.. :shrug:
   
 11. Sallaku

  Sallaku Primus registratum

  Re: A keni makine?

  ça makine eshte ajo?
  Subaru apo Hundai? :rolleyes:
   
 12. zora

  zora Primus registratum

  Re: A keni makine?

  ku ka me mire se nje makine te madhe dhe me shofer,autobus dmth. :shrug:
   
 13. Sallaku

  Sallaku Primus registratum

  Re: A keni makine?

  Thashe se do te thoje Limuzine :goofy:
   
 14. Katja

  Katja Primus registratum

  Re: A keni makine?

  Une kam nje makine qe osht turp me e pas njeri :cry: Njoni me ka thone "une me mire eci ne kome sesa hypi ne nje makine te tille" /pf/images/graemlins/laugh.gif Po keni pare juve qe une qe atehere me pelqen me shume ??
   
 15. zora

  zora Primus registratum

  Re: A keni makine?

  limuzina do me pelqente me shume po tani per tani po kenaqem me autobusin.
   
 16. Sallaku

  Sallaku Primus registratum

  Re: A keni makine?

  Me duket se te pelqenka shoferi i autobuzit? /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/wink.gif :goofy:
   
 17. Sallaku

  Sallaku Primus registratum

  Re: A keni makine?

  Kot nuk i thone Tr@l@l@:<br />Mos te lente zoti pa makine! :thumbsup: :goofy:
   
 18. *PINK_GIRL*

  *PINK_GIRL* Primus registratum

  Re: A keni makine?

  Land Rover here , i love it ....
   
 19. Hermesss

  Hermesss Primus registratum

  Re: A keni makine?

  Shyqyr qe s'kam bo akoma nonji xhiro ne ate makinen tate, se do m'pushojshin nga puna me m'pa aty mrena /pf/images/graemlins/tongue.gif
  Kush eshte ai qe t'a ka shajt amon se do shkoj t'a qeras me nje darke /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 20. zora

  zora Primus registratum

  Re: A keni makine?

  puna eshte se ndryshojne si shpesh ato dreq shoferesh e nuk di kujt t'ia ve syrin me pare
  :rolleyes: :confused:
   

Shpërndajeni këtë faqe