A keni makine?

Diskutime tek 'Makina e Motorra - Formula 1 - Moto GP' filluar nga Sallaku, 17 May 2003.

 1. Le_Routard

  Le_Routard Forumium maestatis

  Re: A keni makine?

  Te jap nje rimorkio a me jep nje makine? /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 2. pinkparadise

  pinkparadise Forumium maestatis

  Re: A keni makine?

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />

  Une per vete po kerkoj i CampingCar...

  [/ QUOTE ]

  ke ndermend te istalohesh posht ndonje ure zotrote, apo me romet ke fusha sportit /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 3. Le_Routard

  Le_Routard Forumium maestatis

  Re: A keni makine?

  jo po me romaket ke Koloseu! /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 4. RediRock

  RediRock Primus registratum

  Re: A keni makine?

  BMW 740 IL

  sa here q
   
 5. RediRock

  RediRock Primus registratum

  Re: A keni makine?

  BMW 740 IL
  sa here qe futem tek pika e karburantit, i ngrefet k.ari atij arabit. i qesh buza se demede $74 me mbush serbatorin. damn it, s'duhet ta kisha heq qafe bicikleten...
   
 6. Dolores

  Dolores Primus registratum

  Re: A keni makine?

  Po ne qe harxhojme aferisht $90 te mbushim kete egersiren [​IMG]
   
 7. Isabelle

  Isabelle Valoris scriptorum

  Re: A keni makine?

  [​IMG]

  Nji shpull thybve dhe opppppA !

  /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 8. TranofiljA

  TranofiljA Primus registratum

  Re: A keni makine?

  Izzo, ke bo plan rruge te gjate e...se kjo vika me 2 rezervuare /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/lol.gif
   
 9. Isabelle

  Isabelle Valoris scriptorum

  Re: A keni makine?

  /pf/images/graemlins/lol.gif

  Ngrofet goce, paguren ne brez dhe festen mbi sy /pf/images/graemlins/laugh.gif !

  Ca kujtove ti /pf/images/graemlins/laugh.gif !
   
 10. TranofiljA

  TranofiljA Primus registratum

  Re: A keni makine?

  akoma ktu ti? Thashe se do kishe ikur larg me ate mjetin tend /pf/images/graemlins/laugh.gif Si e ka emrin /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 11. KoDoShi

  KoDoShi Primus registratum

  Re: A keni makine?

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  Po ne qe harxhojme aferisht $90 te mbushim kete egersiren [​IMG]

  [/ QUOTE ]

  Dolo Ja vlen me i harxhu aq per ket , nqs ta mban xhepi pse mos te kesh nji makin si kjo. Ma do mendja se k'to jane vetem per rruge te gjata s'ke çi do per qytet, ne fshat dhe ndoshta mund t'haet ndonjeçike.
   
 12. ssssssss

  ssssssss Primus registratum

  Re: A keni makine?

  pffffffffff makin qe sme pelqen /pf/images/graemlins/wink.gif gjithsei tutti gusti sono giusti....
   
 13. ssssssss

  ssssssss Primus registratum

  Re: A keni makine?

  sa per temen kam nji golf 4 /pf/images/graemlins/laugh.gif)
   
 14. Scorpion

  Scorpion Guest

  Re: A keni makine?

  Te plakut apo te komshiut e ke mer Ufo /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 15. teab

  teab Primus registratum

  Re: A keni makine?

  My ride!!

  Light blue 328 ci /pf/images/graemlins/wub.gif
   
 16. ssssssss

  ssssssss Primus registratum

  Re: A keni makine?

  dhelpre e kom te vllait /pf/images/graemlins/wink.gif
   
 17. alb_girl82

  alb_girl82 Primus registratum

  Re: A keni makine?

  jo, une s'kam /pf/images/graemlins/frown.gif
  s'kam as patente se kam frike /pf/images/graemlins/frown.gif

  me dridhen duret kur shoh nonji qe kalon si budalla ne mes te rruges me vrap...
   
 18. KoDoShi

  KoDoShi Primus registratum

  Re: A keni makine?

  S'je e vetmja femer jo Albi, ta siguroj /pf/images/graemlins/smile.gif

  Merre si ngushellim /pf/images/graemlins/laugh.gif ,ka shume femra qe njoh kane marr patent, dhe nuk i hypin makines, kane te njejten ndjesi si ty, t'pakten ashtu me thon mua /pf/images/graemlins/shrug.gif Ndoshta e ndjejn qe s'jan te afta per te ngare nje makine dhe knaqen vetem me aq, me kartonin e patentes /pf/images/graemlins/laugh.gif

  Behu me trimeresh! /pf/images/graemlins/grin.gif
   
 19. alb_girl82

  alb_girl82 Primus registratum

  Re: A keni makine?

  po une skam as patenten se po ta kisha do sakrifikohesha lol dhe do e merja guximin!
   
 20. Le_Routard

  Le_Routard Forumium maestatis

  Re: A keni makine?

  Se shpejti do vije koha qe njerezit do shesin makinat do blejn gomere, /pf/images/graemlins/laugh.gif se ashtu sic po rritet cmimi benzines ne vend qe te prishen paret per qejf, do prishen neper maqina.

  Qellimi kryesor i maqines osht me te cu nga A ne B, ndryshimi qendron nese shko me 100$ apo me 40$. Ndersa po te kesh gomar nuk harxho pare fare, se bar ka rruges sa te duash, edhe kur e shef qe bje gomari, mund ta shesesh per sallom dhe qit dhe noji lek. /pf/images/graemlins/laugh.gif

  Ps. Kjo alternativa me gomar ishte sa per ti bere konkurenc Isabelles me ate deven me dy gunga. /pf/images/graemlins/laugh.gif
   

Shpërndajeni këtë faqe