A keni makine?

Diskutime tek 'Makina e Motorra - Formula 1 - Moto GP' filluar nga Sallaku, 17 May 2003.

 1. pinkparadise

  pinkparadise Forumium maestatis

  Re: A keni makine?

  gomari do bar o shoko, nese nuk e dije /pf/images/graemlins/laugh.gif

  sa do te te shkonte gomari ty /pf/images/graemlins/laugh.gif ...
   
 2. cacol

  cacol Forumium maestatis

  Re: A keni makine?

  O shoqe, po ai e ka thene qe Ndersa po te kesh gomar nuk harxho pare fare, se bar ka rruges sa te duash

  Apo pe fjalen gomar dhe u shastise ti si qytetare qe je ? /pf/images/graemlins/lol.gif
   
 3. pinkparadise

  pinkparadise Forumium maestatis

  Re: A keni makine?

  jo e kisha fjalen qe ja paskam lexu shkrimin me b****

  rrofsh qe te kam si reminder gabimesh...
   
 4. cacol

  cacol Forumium maestatis

  Re: A keni makine?

  Ta cojme deri ne fund, mire ? /pf/images/graemlins/laugh.gif

  Gomari, jo komari /pf/images/graemlins/tonguee.gif

  Mos me pyet pse e njoh kaq mire kete llaf
   
 5. pinkparadise

  pinkparadise Forumium maestatis

  Re: A keni makine?

  nuk te pys jo se e di pergjigjen
   
 6. ^^MIA^^

  ^^MIA^^ Forumium maestatis

  Re: A keni makine?

  Une skam makine ,meqe ra llafi,apo jam shume mbrapa hapjes se temes /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 7. bengu

  bengu Primus registratum

  Re: A keni makine?

  Per momentin kam kete VW
   
 8. antip

  antip Primus registratum

  Re: A keni makine?

  E paske me rrota sportive. Ta gezosh!
   
 9. bengu

  bengu Primus registratum

  Re: A keni makine?

  Flm! Jane ne fakt origjinale te VW, Monte Carlo i therrasin dhe jane te marra nga GTI 2003! Personalisht mendoj se duken me mire ne modelin e Jettas sime se ne GTI!
   
 10. policia

  policia Forumium maestatis

  Re: A keni makine?

  kam pasur por per momentin nuk kam. kam mbledhur leket per te blere nje tjeter. nuk harxhoj me shume se 2 000 euro per makine.
  me pelqen te kem nje pezho te shoh ishalla e gjej ne kete cmim
   
 11. besim231071

  besim231071 Primus registratum

  Re: A keni makine?

  Po mo polic, e merr e merr nje peugeot me 2000 euro,
  se okazioni te jep mundesi te medha perzgjedhje.

  Per momentin kam nje XANTIA te '98, dhe po me punon shume mire.
   
 12. pinkparadise

  pinkparadise Forumium maestatis

  Re: A keni makine?

  urime hartino
  ashtu te punofte gjithmon
  /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 13. dahlia

  dahlia Grupi i të çmëndurve!

  Re: A keni makine?

  hahahahahaha e poshter
   
 14. besim231071

  besim231071 Primus registratum

  Re: A keni makine?

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  urime hartino
  ashtu te punofte gjithmon
  /pf/images/graemlins/laugh.gif

  [/ QUOTE ]

  Faleminderit Pikn!
  Je ba e sjellshme per zotin.
  Do ta shoh edhe punen tende.
   
 15. pinkparadise

  pinkparadise Forumium maestatis

  Re: A keni makine?

  jo jo rrofsh, shkrimi jot mjafton /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 16. besim231071

  besim231071 Primus registratum

  Re: A keni makine?

  Si te duash.Ti e din vete punen tende.
  Une vetem te keshilloj te mos e besh ne kembe,
  rrugen shtepi-pune se do konsumohesh para vakti.
   
 17. pinkparadise

  pinkparadise Forumium maestatis

  Re: A keni makine?

  pa merak se shkoj shpesh ke mekaniku /pf/images/graemlins/laugh.gif qe mi rinovon te gjitha /pf/images/graemlins/lol.gif
   
 18. besim231071

  besim231071 Primus registratum

  Re: A keni makine?

  Sa me qetsove!!!!!!!!!!!!!!
   
 19. Princesha

  Princesha Primus registratum

  Re: A keni makine?

  Kur t'keni nevoj per noj trajtim ju t'dy, ktu e keni dakun /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 20. besim231071

  besim231071 Primus registratum

  Re: A keni makine?

  Kam nevoj per trajnim.
  Ku eshte ai qe ishte gati. /pf/images/graemlins/laugh.gif
   

Shpërndajeni këtë faqe