A keni makine?

Diskutime tek 'Makina e Motorra - Formula 1 - Moto GP' filluar nga Sallaku, 17 May 2003.

 1. hells_kitchen

  hells_kitchen Forumium praecox

  Re: A keni makine?

  O Moze kur i ulesh tjetrit n'sofër duhet me ja mësu dhe zakonet!

  O Belle çër maqine i jep ti mi motre?

  Nji ku e ke mi Moze se m'lodhe teshi per mjes! /pf/images/graemlins/laugh.gif
  [​IMG]
   
 2. mozaiku

  mozaiku Primus registratum

  Re: A keni makine?

  Kshu ka lezet... /pf/images/graemlins/laugh.gif
  Nga profili po me pelqeka, po turinin une do ja kisha shtyp icik per poshte... /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 3. hells_kitchen

  hells_kitchen Forumium praecox

  Re: A keni makine?

  Pa merak!
  Ai turini do më mbroje mu kur tia plas noi shtylle! /pf/images/graemlins/laugh.gif

  Larg Qoftë!
   
 4. mozaiku

  mozaiku Primus registratum

  Re: A keni makine?

  Po ta qaj hallin , se te keto fotot, vetem shtylla paska... /pf/images/graemlins/laugh.gif probaliteti qeka i larte... /pf/images/graemlins/laugh.gif. Knej nga ne , kane hall se mos ja fusin noj njonit ( rruget plot me rob) /pf/images/graemlins/laugh.gif, anej nga ju, ruhen nga shtyllat... /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 5. pompa

  pompa Primus registratum

  Re: A keni makine?

  ehh, ktyre makinave amerikane zakonisht u del shpirti shpejt ne krahasim me makinat japoneze..

  nderkohe nje gje qe me ka bere pershtypje eshte qe makinat Audi zhduken nga qarkullimi brenda 3-4 vjetesh. kendej rrotull ka shume njerez qe ngasin makina audi te reja..po audi 3, 4 apo 5 vjecar sikur nuk te ze syri fare...s'mbajne fare kto audit?
   

Shpërndajeni këtë faqe