A mund te dashurohesh me nje person vetem virtualisht?

Diskutime tek 'Dashuria' filluar nga Esli, 13 Oct 2019.

 1. Esli

  Esli Primus registratum

  A mundet te dashurohesh me nje person pa e takuar ndonjehere dhe te kesh vetem kontakte virtuale?
   
 2. Auburn

  Auburn Primus registratum

  Po provojeni njehere se kushedi.
   
  Artin likes this.
 3. Esli

  Esli Primus registratum

  Shalqi me prove thua ti
   
 4. Auburn

  Auburn Primus registratum

  Se me kujtove shalqinin. S’kam ngrene fare kete vere.
   
 5. Esli

  Esli Primus registratum

  Pseeee? Apo ka ra prodhimi na Lushnja???
   

Shpërndajeni këtë faqe