Pune A mund te me ndihmoni?

Diskutime tek 'Njoftime Pune' filluar nga Erik, 15 Nov 2017.

 1. Erik

  Erik Primus registratum

  Pershendetje!
  Jam nje student 18 vjeç dhe me duhet te gjej nje pune (çfardo lloji),nuk kam punuar kurr me pare pra nuk kam asnje eksperience te meparshme pune do kisha shume deshire te punoja ndihmes ne ndonje punishte,gjithsesi mesoj shpejt do punoja cfardolloj pune por vetem se me duhet mbasdite per shkak te shkolles.
  Do ja u dija shume per nder nese me kontaktoni flm!
  [Tirane]


  Sent from my SM-J320FN using Tapatalk
   

Shpërndajeni këtë faqe