A te lejohen te shkruajne vizitore anonim ne forum!?

Diskutime tek 'Fjala ime për përmirësimin e Forumit' filluar nga Al-Punk, 4 May 2011.

?

Te lejohet shkrimi i te paregjistruarve?

 1. Po, eshte nje lehtesi

  2 vote(s)
  22.2%
 2. Jo, shkruajne kot sa per t'u tallur, le te regjistrohen me mire

  7 vote(s)
  77.8%
 1. Al-Punk

  Al-Punk Still here

  Po shihja qe eshte rritur numri i shkruesve anonim ne disa tema te forumit dhe ndonjehere shkruesit anonim shkruajne shkurt apo vetem citojne.
  Duke pasur parasysh se regjistrimi ne forum eshte shume i thjeshte (mund te regjistrohesh dhe vetem me nje Facebook) a mendoni se duhet ta lejojme me tej shkrimin e cdokujt ne forum?
   
  The decatur likes this.
 2. The decatur

  The decatur Perjashtuar nga Albforumi

  me duket se i keni hequr vizitoret qe te shkruajne.
  me mire te regjistrohen sepse nuk e di nese e mban mend qe ishte 1 vizitore anonim me emrin diablo dhe qe shkruante shume dhe tallte.
   
 3. Al-Punk

  Al-Punk Still here

  Jane hequr ne fakt prej ca kohesh. Ky Sondazh eshte i pavend :)
   
 4. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Une mendoj qe po. Por me mire se ju qe dini se si funksionon forumi nuk e di askush.
   
 5. The decatur

  The decatur Perjashtuar nga Albforumi

  hej po pse lejohet te shkruajne vizitoret?
  ata mire qe postojne por nuk shkruajne fare.
   

Shpërndajeni këtë faqe