Abuzim nga AOP VIRUSI

Diskutime tek 'Dhoma #Shqiperia' filluar nga Andrea22, 19 Jun 2018.

 1. Andrea22

  Andrea22 Primus registratum

  Pamja flet vete.
  Sapo hyn ben !kb pa asnje shkak. Abuzim dhe shkelje rregullash me hapur nuk behet.
  Stafi SOP duhet te marre masa ndaj veprimeve te tilla
  [​IMG]
   
  Shirin likes this.
 2. DarKSouL

  DarKSouL Forumium maestatis

  Pershendetje,

  Fotoja nuk aksesohet, mbase duhet te jete fshire. Ngarkoje dhe nje here dhe ta ri-shikojme.

  Faleminderit
   
 3. Andrea22

  Andrea22 Primus registratum

  Po provoj ta ve ketu virusi_.png

  ose dhe njehere nga nje faqe tjeter :)

  [​IMG]
   
 4. DarKSouL

  DarKSouL Forumium maestatis

  Pershendetje,

  Biseda nuk eshte e plote, pasi mungon biseda e meparshme dhe nuk e dime se si ka nisur, pasi mund te kesh share dhe para 10 min apo para 30 min dhe kur eshte futur perseri te ka ber kick-ban. Duhet te jesh me koncize me logset.

  Faleminderit
   
 5. Shirin

  Shirin Primus registratum

  230B5B52-F456-4548-893E-79C9108674C6.png 0B0A4CF0-DB90-4820-BB56-4A6CCADCB142.png 667CE387-A2B8-4A51-9D17-495C894CBD05.png C6197ADE-A9B8-4562-BC88-8FE8CC033B37.png 72CAAEE5-F2FB-4269-81ED-A5EF00BED4D4.png FB2FE01A-5CDF-4837-BC85-7D6B6A954FDE.png 667CE387-A2B8-4A51-9D17-495C894CBD05.png C6197ADE-A9B8-4562-BC88-8FE8CC033B37.png
   

  Attached Files:

 6. Shirin

  Shirin Primus registratum

  1/2
   
 7. Shirin

  Shirin Primus registratum

 8. Shirin

  Shirin Primus registratum

  Pershendetje @DarKSouL

  Me qe se ke kerkuar logse, ja ku i ke edhe ky Operator abuzon hapur nuk Eshte se i intereson chatin e ka ber pron personale te tijen dhe ne tjeret qe kemo vite qe futemi ne ket Server dmth kur Ska egzistu ky Person, te durojm ofendimet, abuzimet e tij etc
  Une kte Person nuk e njoh as nuk e kam fy naj her, nicku im eshte blokuar nga Stafi juaj arsyet nuk i di!
  Pasi Jam fut me kte nick prap me eshte dhen bann, akill etc Pa arsye!
  Nickname Lily nuk Eshte i regjistruar dmth cdo X Person ka mundur ta perdor dhe ta fyje personin ne fjale.
  Une kto budalliqe nuk i di dhe pasi eshte hap tema nga @Andrea22 dhe ti kerkove logse per te gjet ”arsyen“ sic e shef edhe vet ska!
  VIRUSI abuzon per gjera personale dhe keqperdor accesin per interesat e ti!!
   
 9. DarKSouL

  DarKSouL Forumium maestatis

  Pershendetje,

  AOp ne fjale eshte i denur tashme kshuqe tema mund te mbyllet.

  Faleminderit
   

Shpërndajeni këtë faqe