Abuzime me suspend nick pa qen online 1 muj e ca

Diskutime tek 'Ankesa Probleme Abuzime!' filluar nga Primo, 27 Jul 2019.

 1. Primo

  Primo Primus registratum

  A ka ndonje rregullore kur sje online 1 muj ne chat te te bejn suspend ne kete forme e duke nxjerr dhe botet e mia jashte, Me Cfare arsye e drejte ai ajo ben suspend grup nickname pa u fut 1 muj e ca ne chat?

  [21:01:14] -NickServ- Nick Rio is currently suspended.
  -
  [21:01:14] -NickServ- Your nickname is now being changed to Guest45883
  -
  [21:01:14] * Your nick is now Guest45883
  -
  [21:01:14] -NickServ- Nick Rio is currently suspended.

  [21:05:47] -NickServ- Nick Primo is currently suspended.
  -
  [21:05:47] -NickServ- Your nickname is now being changed to Guest47039
  -
  [21:05:47] * Your nick is now Guest47039
   
 2. Timi

  Timi Valoris scriptorum

  Suspendi u hoq, e kisha vure un vetem per nje nick tendin por paska bllokuar komplet nicket ne group
   

Shpërndajeni këtë faqe