Abuzime nga TiredOfThis

Diskutime tek 'Dhoma #Shqiperia' filluar nga traktoristi, 27 Dec 2018.

 1. traktoristi

  traktoristi Primus registratum

  Pershendetje Founderi dhe Sopat e chatit Albnetwork.net doja te beja kete ankes per TiredOfThis pasi po abuzon acc me te padrejte. Ju lutem respektoni rregulloren sepse po na vendosin bane pa arsye dhe num na i heqin per koh te gjat dhe nuk po na japin ndihme as ne kanalin ndihme por qendrojn te heshtur ose largohen exit nga chati . Me poshte do te keni dhe logse shikoni arsyen e banit shikoni oren dhe ne kanalin ndihme qe nuk mu ofrua qe do te thot te nesermen jam fut ne chat
  Screenshot_20181226-025658_Chrome.jpg Screenshot_20181226-025021_Chrome.jpg Screenshot_20181226-025013_Chrome.jpg Screenshot_20181226-025003_Chrome.jpg Screenshot_20181226-024953_Chrome.jpg
   
 2. traktoristi

  traktoristi Primus registratum

  Sic duket dhe ne logset eshte denuar nje user me nick Nasty ai/ajo me par dhe pastaj une pa arsye a mund ta di cili eshte ofendimi im ose abuzimi per te marr ban mbi 30 min kur njekohesisht nuk kam debatuar me askend nuk kam ofenduar askend nuk kam reklamuar asgje ashtu sic ju e keni shkruajtur ne rregullore ??? Ju lutem merni masa mos na detyroni te ofendojm me fjalor banal sepse futemi ne chat per te kaluar paksa kohen . Ju Faleminderit per mirkuptimin dhe pres nje pergjigje konkrete ndaj kesaj situate
   
 3. [^_^]

  [^_^] Forumium maestatis

  Pershendetje
  Mesa kuptohet nga logse-t qe ke paraqitur ti je me nick Albnetwork70
  Dhe arsyeja e kb me duket evidente : me bej kb mu po te fika procesoret, apo ta vuna ip ne tabel te nderit ... kto shprehje jane absolutisht te denueshme, te ndaluara, pasi jane provokime dhe kercenime te hapura ndaj pjestareve te stafit!
  Nuk arrij ta shof kohen e banit ne keto logse dhe nuk flas dor, por qe motivi i banit eshte mese i justifikuar.
  Te ftoj te jesh me i qete dhe bashkpunues,te ftoj gjithashtu te heqesh dore nga kercenime dhe provokime te tilla!!

  Gezuar Festat!
   
  Scientist likes this.
 4. traktoristi

  traktoristi Primus registratum

  Pershendetje Albano mesa duket eshte e kot te behen ankesa per abuzime acc sepse mbrohet e padrejta por po ta vesh re askujt nuk i kam ber presion por ate pergjigje ja dhash renatos ne kofidenca e siper meqe kam muhabet dhe jo TiredOfThis ok shiko me lart une kam qen ne bised normale ne chat pasi mori Nasty kb , Renato thot dhe Albnetowrk70 ban dhe kjo ishte kofidenciale mes meje dhe Renatos dhe jo me njeri tjeter ok Albano dhe sa per ban Renato mund ta jepte vet banin sepse eshte operator dhe jo TiredOfThis gjithsesi duket qe Chati ka marr fund ne lidhje me rregulloren nuk eshte me si dikur dhe me vjen keq per kte gje sinqerisht , me vjen keq dhe per ate qe e ka Chatin dhe AlbForumin sepse ai demtohet nga xhepi dhe jo operatoret nese do vazhdohet me abuzime acc ju siguroj qe frekuentimi i userave per chatin do bij gradualisht dhe kjo nuk eshte gje e mir , shpresoj qe ta lexoj dhe ai kte sms . Ju Faleminderit dhe Gezuar Festat dhe ju gjithashtu
   
  Scientist likes this.
 5. [^_^]

  [^_^] Forumium maestatis

  e para : nuk mund te thuhet ne kofidenc qe fik serverin , se ky eshte kercenim dhe provokim i paster dhe nuk mund te kaloj si nje batut mes dy "miqsh"
  e dyta: Renato nuk ka pasur mundesi te bej ban per ceshtje teknike , dhe nuk mund te percaktohet nga useri se kush e ben banin , rendesi ka qe te behet per arsye te drejta
  me vjen mire qe sillni ankesa por bejeni kur vertete shikoni padrejtesi , ne kete rast un shof vetem reagim ndaj nje provokimi te palejueshem ne main

  Gjith te mirat!
   
  Scientist likes this.
 6. traktoristi

  traktoristi Primus registratum

  fik serverin ???? ma cito pak te lutem ku eshte e shkruar kjo gje ??
   
 7. traktoristi

  traktoristi Primus registratum

  dhe e dyta nuk po kuptoj nje gje pse po shtjellohemi kaq shum kur do ishte me e sakt nje pergjigje definitive shkurt paster dhe qart , une besoj se ska vend per dialog dhe monolog kjo tem gjithsesi u kuptuam shum qart qe drejtesia tek shqiptari nuk ka zen vend por kemi deshir qe cdo gje ti japim nuanca te tjera per te humbur konceptin se per cfare behet fjal . Gjithsesi te pershendes dhe nje her
   
 8. Timi

  Timi Administrator Anëtar i Shtabit

  Traktoristi po te pergjigjem dhe un meqe operatori qe je ankuar eshte Ircop. Pergjigjen qe ta ka dhene Albano nuk shtoj e nuk heq asnje presje. Te isha un on line per ate kerrcenim do te veja shun sepse jam alergjik ndaj presioneve edhe se ke bere presion individit e jo serverit. Persa i takon demtimit te xhepit atij qe ka chatin e albforumin te falenderoj ne emer te atyreve qe i don te miren por te permendesh kto gjera kur nuk te pelqen pergjigja eshte pak absurd ;) Kur te kete padrejtesira do veprojm o marim masa. Gjith te mirat.
  Ps: Tema spostohet tek zona dhoma #shqiperia.
   
  Scientist likes this.
 9. Vilsoni

  Vilsoni Kur Edukata Hesht Injoranca Mendon Se e La Pa Fjal

  Atalanta Juventus 3 - 0
   

Shpërndajeni këtë faqe