Ah kush e ka ditelindjen sot...

Diskutime tek 'Urime dhe pershendetje' filluar nga Isabelle, 24 Nov 2002.

 1. bebi

  bebi Primus registratum

  Re: Ah kush e ka ditelindjen sot...

  u plake edhe nji vit eee? hajt edhe 100 /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 2. TranofiljA

  TranofiljA Primus registratum

  Re: Ah kush e ka ditelindjen sot...

  Per icik mu duk sikur isha fut tek tema Avatareve padashje /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif

  Shume Faleminderit te gjitheve! Ishalla m'jepet rasti t'ju a shperblej.

  [​IMG]

  ..tani jom tu majt shenim urimet...se jam shume kurioze ca do m'uroni kur t'martohem!!! /pf/images/graemlins/laugh.gif :eek:

  Harapo...dhe here tjeter maje men t'thush u bofsh me 11 cuna....jo 1 cun! /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 3. insane

  insane Guest

  Re: Ah kush e ka ditelindjen sot...

  edhe 100 /pf/images/graemlins/smile.gif

  [​IMG]

  ( e paskam pa me vonese /pf/images/graemlins/frown.gif , dje ishte e djele skisha internet... )
   
 4. Isabelle

  Isabelle Valoris scriptorum

  Re: Ah kush e ka ditelindjen sot...

  Shume Faleminderit te gjitheve! Ishalla m'jepet rasti t'ju a shperblej.

  Goce co kjo pune kshu : osht disk prej peçikllasi ksaj rradhe !!!!

  /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 5. Futbollisti

  Futbollisti Forumium maestatis

  Re: Ah kush e ka ditelindjen sot...

  Gezuar dhe nje jete te bukur si Trendafile:D
   
 6. Le_Routard

  Le_Routard Forumium maestatis

  Re: Ah kush e ka ditelindjen sot...

  Tronafile u bofsh 100 ne pa u vyshk fare!!! /pf/images/graemlins/smile.gif

  Te kisha bo gati i tronafil po nuk e di se kush ma vodhi... taksirat te presesh deri neser se do shkoj te kpus i tjeter ke bacja komshiut sot ne darke!

  Ps. Ne ishalla rri beqare deri per vit t'ri te pakten! /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 7. durrsaku

  durrsaku Forumium maestatis

  Re: Ah kush e ka ditelindjen sot...

  Ene 100 Tranofile /pf/images/graemlins/smile.gif Qofsh perhere e fresket dhe e bukur si kjo tufa e trendafilave ktu poshte /pf/images/graemlins/wink.gif

  [​IMG]
   
 8. Isabelle

  Isabelle Valoris scriptorum

  Re: Ah kush e ka ditelindjen sot...

  Caste para se me lexu kerkesen e Le_Routardit !

  [​IMG]

  Tranofilja dhe deshira e saj e vetme pasi lexon kerkesen e e LR-se !!!!

  [​IMG]

  /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 9. NYC_GUY

  NYC_GUY Primus registratum

  Re: Ah kush e ka ditelindjen sot...

  Gezuar , u bofsh sa vjec te duash , ishalla ndjehesh e re ne shpirt gjithmone .
   
 10. Le_Routard

  Le_Routard Forumium maestatis

  Re: Ah kush e ka ditelindjen sot...

  Tronafile, e gjeta kush mi paska vjedh tronafilat, paska qen Dursaku! Une e pash tu sjell verdall me vazo bosh ne dore po nuk ma mori menja se do e bote ne at pune se u dukte cun i mire.

  /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 11. Le_Routard

  Le_Routard Forumium maestatis

  Re: Ah kush e ka ditelindjen sot...

  Dy gjona ka ktu:

  1. Nuk kishe nevoj me na tregu se ka bo 23 vjec, ishalla nuk me kon syt tek-a-cift ne i kom numru qirti gabim.

  2. Gati sa nuk i paske djeg floket me aq qiri te mdhenj.

  Ps. U pa puna vitin tjeter po vij ne Bostan kshu kot si rastesisht, se jo per gjo Izi po une s'tremen ka qirit se nuk kon car flokesh te me djegin. vetem se kom hall se do ket ma shume qiri se tort.

  /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 12. durrsaku

  durrsaku Forumium maestatis

  Re: Ah kush e ka ditelindjen sot...

  Kshu osht kur gjun femrat e tjera ene se ke menjen ne msim te ditlindja Tranofiles /pf/images/graemlins/tongue.gif /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 13. Le_Routard

  Le_Routard Forumium maestatis

  Re: Ah kush e ka ditelindjen sot...

  U pa puna, neser duhet me ardh me prinderit me hy prap ne klas.

  /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 14. durrsaku

  durrsaku Forumium maestatis

  Re: Ah kush e ka ditelindjen sot...

  Bjer i cope leter se ta boj une 1 justifikim fallco qe t'ja cosh zyshes se jom 1 per firmat e prindit /pf/images/graemlins/tongue.gif
   
 15. alinos

  alinos Forumium maestatis

  Re: Ah kush e ka ditelindjen sot...

  Tranafile bukuroshe u befsh sa te doje zemra!
  Qofsh gjithnje e qeshur!
  /pf/images/graemlins/smile.gif /pf/images/graemlins/smile.gif /pf/images/graemlins/smile.gif

  -s
   
 16. personazh

  personazh Valoris scriptorum

  Re: Ah kush e ka ditelindjen sot...

  ja dhe 100 o ti robi me petale shume,me kemishe te bardhe e me stetoskop gjithnji te ngrohte. nga "krymi jeshil".

  PS: ato qirit ishin shume more aman...jeni mledh bashke me izin e me tharse flokesh ne dore me shujt e? /pf/images/graemlins/tongue.gif

  /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 17. Dolores

  Dolores Primus registratum

  Re: Ah kush e ka ditelindjen sot...

  Ne paskemi lind ne nji kohe mi dhe nuk e paskemi dit. Te uroj te kesh e te mbash edhe te besh sa vite dhe gjerra te do qejfi ty /pf/images/graemlins/smile.gif Sorry per vonesen po isha busy duke marr urime per vete /pf/images/graemlins/tongue.gif
   
 18. Rrapatushja

  Rrapatushja Nelk@

  Re: Ah kush e ka ditelindjen sot...

  Tranofile, u befsh sa vjec te kesh mundesi te kercesh /pf/images/graemlins/smile.gif , dhe pac prane vetes gjithmone njerez qe te te duan pa kushte, edhe ne ato caste kur nuk je vetja jote /pf/images/graemlins/wink.gif

  Dhuratat kur te shihemi /pf/images/graemlins/wink.gif
   
 19. PrInCiPiEl

  PrInCiPiEl Primus registratum

  Re: Ah kush e ka ditelindjen sot...

  Urime Ditëlindja dhe çdo të mira në jetë /pf/images/graemlins/smile.gif  Sinqerisht
  PrInCipiEl
   
 20. abs

  abs nuk e di...

  Re: Ah kush e ka ditelindjen sot...

  [​IMG]

  edhe 100 /pf/images/graemlins/smile.gif
   

Shpërndajeni këtë faqe