Aisha!

Diskutime tek 'Muzika' filluar nga olti, 1 Sep 2003.

 1. olti

  olti Neo

  Aisha!

  Kjo kenge e ripunuar nga grupi "Autlandish" qe ka korrur shume ne kohet e fundit. Nuk kuptoj ate kryqin ne fund te vidioklipit!! Ma thote njeri?! :rolleyes:
   
 2. hot

  hot Hotgirl

  Re: Aisha!

  shume bukur e kendon ai!! :wub:
  videon sja kam pare me kujdes..
  :shrug:
   
 3. olti

  olti Neo

  Re: Aisha!

  Mund te te jap nje puthje une ty nderkohe?! :wub:
   
 4. alinos

  alinos Forumium maestatis

  Re: Aisha!

  Nuk e kane realizuar keq!
  Video-klipin vetem nje here e kam pare, dhe nuk e mbakem mendt kryqin!
  Nejse, mu mos me puth /pf/images/graemlins/wink.gif /pf/images/graemlins/tongue.gif
   
 5. olti

  olti Neo

  Re: Aisha!

  /pf/images/graemlins/smile.gif

  Mora vesh qe kishe qene ketu afer meje /pf/images/graemlins/wink.gif Si nuk me bere nje vizite? :goofy:

  Mua me habit dhe nuk e kuptoj kete videoklip, sepse si titulli si dhe tere pamjet e videoklipit tregojne nje gje totalisht te ndryshme nga menyra se si perfundon (nje dhome ku ndodhet Aisha, ne te cilen eshte varur ne mur nje kryq katolik). (!!!)
   
 6. X-GoodBoy

  X-GoodBoy Primus registratum

  Re: Aisha!

  Kenga eshte e bukur, por videoclip-i sikur nuk i pershtatet.
   
 7. Princesha

  Princesha Primus registratum

  Re: Aisha!

  As un se kam vene re kryqin tek videoja e grupit "Outlandish", ngaqe s'me ka pelqyer kushedi dhe se kam pare me vemendje, me e bukur me duket ajo kenga tjeter qe quhet "Guantanamo", e kenduar po nga ky grup, edhe videon e ka me te lezetshme, mendoj un. :wave:
   
 8. helibak mucogllava

  helibak mucogllava Primus registratum

  Re: Aisha!

  e kush ta prish ty princesh? :kiss:
   
 9. Princesha

  Princesha Primus registratum

  Re: Aisha!

  Jo askush, po as ty nuk ta prish kush se je doktor /pf/images/graemlins/laugh.gif :kiss:
   
 10. nira

  nira Primus registratum

  Re: Aisha!

  ku mund ta download kete kengen se me pelqen shume??
   
 11. albi

  albi Primus registratum

  Re: Aisha!

  Kerkoje dhe shkarkoje me WinMX
   
 12. Admir

  Admir Forumium maestatis

  Re: Aisha!

  Origjinali i kenduar nga Khaled eshte me i bukur them une.
   
 13. Ema

  Ema Goddes

  Re: Aisha!

  E pashe dje videoklipin dhe mu kujtu kjo tema.Vidjo e lezecme,edhe perpunimi soft R&B po ashtu.Icik si shume gjona kishin dasht me fut mrene po hajt mo.

  P.s:Femer qe ti shkonte mo shume Hixhabi s'kam pa noihere /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 14. arbi

  arbi Primus registratum

  Re: Aisha!

  sot e pashe videoklipin i bukur po keshtu edhe kenga megjithese kur e kendon khaled eshte :thumbsup:
  sa per kryqin mendoj se mesazhi qe duan te japin per ata aisha eshte gruaja ne pergjithesi, pra i kendojne mesueses se fillores me hixhabi,indianes me kostum tradicional ne angli,motres se saj me veshje moderne,gruas nga afrika qe ben perpara mes veshtiresish e nenes se varfer kristiane/katolike/e krishtere :shrug:
   

Shpërndajeni këtë faqe