Aisha!

Diskutime tek 'Muzika' filluar nga olti, 1 Sep 2003.

1. olti

olti Neo

Aisha!

Kjo kenge e ripunuar nga grupi "Autlandish" qe ka korrur shume ne kohet e fundit. Nuk kuptoj ate kryqin ne fund te vidioklipit!! Ma thote njeri?! :rolleyes:

2. hot

hot Hotgirl

Re: Aisha!

shume bukur e kendon ai!! :wub:
    videon sja kam pare me kujdes..
    :shrug:

3. olti

olti Neo

Mund te te jap nje puthje une ty nderkohe?! :wub:

4. alinos

alinos Forumium maestatis

Nuk e kane realizuar keq!
    Video-klipin vetem nje here e kam pare, dhe nuk e mbakem mendt kryqin!
    Nejse, mu mos me puth /pf/images/graemlins/wink.gif /pf/images/graemlins/tongue.gif

5. olti

olti Neo

/pf/images/graemlins/smile.gif

Mora vesh qe kishe qene ketu afer meje /pf/images/graemlins/wink.gif Si nuk me bere nje vizite? :goofy:

Mua me habit dhe nuk e kuptoj kete videoklip, sepse si titulli si dhe tere pamjet e videoklipit tregojne nje gje totalisht te ndryshme nga menyra se si perfundon (nje dhome ku ndodhet Aisha, ne te cilen eshte varur ne mur nje kryq katolik). (!!!)

6. X-GoodBoy

X-GoodBoy Primus registratum

Kenga eshte e bukur, por videoclip-i sikur nuk i pershtatet.

7. Princesha

Princesha Primus registratum

As un se kam vene re kryqin tek videoja e grupit "Outlandish", ngaqe s'me ka pelqyer kushedi dhe se kam pare me vemendje, me e bukur me duket ajo kenga tjeter qe quhet "Guantanamo", e kenduar po nga ky grup, edhe videon e ka me te lezetshme, mendoj un. :wave:

8. helibak mucogllava

helibak mucogllava Primus registratum

e kush ta prish ty princesh? :kiss:

9. Princesha

Princesha Primus registratum

Jo askush, po as ty nuk ta prish kush se je doktor /pf/images/graemlins/laugh.gif :kiss:

10. nira

nira Primus registratum

ku mund ta download kete kengen se me pelqen shume??

11. albi

albi Primus registratum

Kerkoje dhe shkarkoje me WinMX

12. Admir

Admir Forumium maestatis

Origjinali i kenduar nga Khaled eshte me i bukur them une.

13. Ema

Ema Goddes

E pashe dje videoklipin dhe mu kujtu kjo tema.Vidjo e lezecme,edhe perpunimi soft R&B po ashtu.Icik si shume gjona kishin dasht me fut mrene po hajt mo.

P.s:Femer qe ti shkonte mo shume Hixhabi s'kam pa noihere /pf/images/graemlins/smile.gif

14. arbi

arbi Primus registratum

sot e pashe videoklipin i bukur po keshtu edhe kenga megjithese kur e kendon khaled eshte :thumbsup:
    sa per kryqin mendoj se mesazhi qe duan te japin per ata aisha eshte gruaja ne pergjithesi, pra i kendojne mesueses se fillores me hixhabi,indianes me kostum tradicional ne angli,motres se saj me veshje moderne,gruas nga afrika qe ben perpara mes veshtiresish e nenes se varfer kristiane/katolike/e krishtere :shrug:

Shpërndajeni këtë faqe