Aktori komik Bill Cosby akuzohet për ngacmim seksual

Diskutime tek 'VIPat me famë botëore, klubi i Fansave' filluar nga Mystique, 31 Oct 2014.

 1. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  [​IMG]


  Komediani amerikan Bill Cosby u akuzua nga një grua, Barbara Bowman, se është sulmuar seksualisht kur vajza ishte 17 vjeç. Bowman ka zbuluar në një intervistë për MailOnline që Cosby e kishte manipuluar duke i thënë që ta konsideronte atë si një baba dhe duke përfituar nga dëshira e saj për të bërë karrierë.

  “Unë kam qenë droguar dhe përdhunuar nga ky njeri,” tha Bowman ” ai është një përbindësh. Shpresa ime tani është që të tjerët të cilët kanë pasur përvoja të ngjashme të abuzimit nuk janë të frikësuar nga fakti se abuzuesit e tyre janë të famshëm, të pasur dhe të fuqishëm. Nëse unë po ndihmoj një viktimë, atëherë unë do të kam bërë punën time. ”
  /O.News
  Boëman ka vendosur të flasë pas 30 vjetësh pas faktit se komediani Hannibal Buress nga faza e shfaqjes së tij në Filadelfia e ka quajtur kolegun e tij “përdhunues serial.”
   

Shpërndajeni këtë faqe