Alban Skenderaj

Diskutime tek 'Muzika' filluar nga Nobis, 18 Apr 2005.

 1. Alanis

  Alanis Primus registratum

  Re: Alban Skenderaj

  Ketij i doli boja...tani me pelqejne ata Erion Korini & Greta Koci >>> good featuring
   
 2. Princesha

  Princesha Primus registratum

  Re: Alban Skenderaj

  mir mor s6, se ska dit me knu kangen e skorpionsave, sdo me than qe sdin me knu, manej ato jan kange te vshtira.
   
 3. ALBI_

  ALBI_ Primus registratum

  Re: Alban Skenderaj

  Alban Skenderaj????? Eshte njeriu me kot !!!!
   
 4. ledioni

  ledioni Primus registratum

  Re: Alban Skenderaj

  Alban Skenderaj...Kush eshte ky???
   
 5. ssssssss

  ssssssss Primus registratum

  Re: Alban Skenderaj

  sinqerisht alban skenderaj eshte nje nga kengetaret me stonature qe kam degjuar deri sot eshte komplet i stonuar dhe ju keshilloj mos e degjoni live se do ju bej me dhimbje koke.bye bye. SiEnCe
   
 6. Prespa

  Prespa Primus registratum

  Re: Alban Skenderaj

  ALBANI I MIRE ESHTE PO NGAQE E KEMI DEGJUAR SHUME SHPESH DHE NE CDO VEND, NA KA DALE PAK NGA QEJFI.
  www.plus2radio.com.al
   
 7. linnda

  linnda Primus registratum

  Re: Alban Skenderaj

  une e kam ndegjuar live dhe eshte yll fare
   
 8. Prespa

  Prespa Primus registratum

  Re: Alban Skenderaj

  pO PSE E URREN KAQ SHUME KETE ALBANIN?
   
 9. linnda

  linnda Primus registratum

  Re: Alban Skenderaj

  mos folni keq per Albanin se e kam qejf shume...je njesh fare zemra
   
 10. Prespa

  Prespa Primus registratum

  Re: Alban Skenderaj

  Sot degjova ate kengen e pare te ALBANIT. ESHTE ME TE VERTETE E BUKUR. Se ti je motivi i kenges time dhe per ty do te jetoj yea yea yea
   
 11. Odea

  Odea Primus registratum

  Re: Alban Skenderaj

  Me thon te drejten mendoj se nga te gjithe shqipot, ky eshte mire ne te kendume. Sa per stonim, e kap nganjehere po ashtu ka stilin e zerit ai jo si keta qypat kosovare qe dalin si lloji i Enrique Iglesias apo Ricky Martin edhe nje levizje zeri i co ne kine me stonim.
  Kenga Vetem Ty me duket me verte e arrire. Mgjth, ky eshte thjesht mendimi im dhe dikush tjeter mund te mendoje ndryshe. Ndoshta duhet te shpjegojme me shume se pse mendojme ne menyren qe bejme rreth albanit...kaq shume vemendje ti japim thua? lol
   
 12. tolche

  tolche Primus registratum

  Re: Alban Skenderaj

  alban skenderaj asht kengetari me i mire qe kan ndegjuar ndonjehere se historin e ballkanit vetem le te vazhdon keshtu dihen sukseset qe korri se qfar kengetari asht
  i love you alban skenderaj
   
 13. albaniandeejay

  albaniandeejay Primus registratum

  Re: Alban Skenderaj

  bukur kendon
   
 14. fiona20

  fiona20 Primus registratum

  Re: Alban Skenderaj

  e urrej eshte kot fare...
   
 15. marin janco

  marin janco Guest

   
 16. gangsterja

  gangsterja Primus registratum

  Kur te bjere ngrica ne ferr(do t'ia degjoj kenget)te fut ne toke para kohe.
   
 17. cristhian

  cristhian Guest

   

Shpërndajeni këtë faqe