Albumi im Fotografik

Diskutime tek 'Fotografia dhe Piktura - Artet Figurative' filluar nga Artin, 9 Jul 2017.

 1. Artin

  Artin Valoris scriptorum

  Meqenëse tema e parë u prish, për shkak se fotot nuk shiheshin më, po hap një tjetër.
  Në këtë temë dua të sjell fotografi të miat, të vjetra dhe të reja.
  Po e filloj me këtë, të shkrepur vitin e kaluar...

  [​IMG]
   
  Last edited: 9 Jul 2017
  DarkBlonde, TinkerBell and Anabell like this.
 2. Strategu

  Strategu Oldschool

  [​IMG]

  Sent from my SM-G935F using Tapatalk
   
  DarkBlonde, joetisti_ and TinkerBell like this.
 3. Artin

  Artin Valoris scriptorum

 4. Artin

  Artin Valoris scriptorum

 5. Artin

  Artin Valoris scriptorum

 6. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Artin, qenke njesh! Komplimente!
   
  Artin likes this.
 7. Artin

  Artin Valoris scriptorum

 8. Artin

  Artin Valoris scriptorum

 9. Artin

  Artin Valoris scriptorum

 10. Artin

  Artin Valoris scriptorum

 11. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Si quhet kjo lulja e fundit?
   
 12. Artin

  Artin Valoris scriptorum

 13. Artin

  Artin Valoris scriptorum

 14. Artin

  Artin Valoris scriptorum

 15. Artin

  Artin Valoris scriptorum

 16. SurferChick

  SurferChick Forumium maestatis

  @Artin a mund tju pyes cfar lloj camera perdor qe beni kaq photo te bukura ?
   
 17. Artin

  Artin Valoris scriptorum

  SurferChick, unë tani përdor 2 aparate Nikon, një model të ri D3300, si dhe një model të vjetër D700. Por disa foto në këtë temë janë bërë dhe me aparate Canon, që i kam pasur më parë.

  Por më kryesorja nuk janë pajisjet, janë njohuritë. Në radhë të parë duhet syri për një kompozim të bukur, si dhe njohuritë teknike, ku përfshihet dhe përdorimi i aparatit.
   
  SurferChick and Anabell like this.
 18. SurferChick

  SurferChick Forumium maestatis

  Me sa shikoj e paske talent. Urime dhe flm qe ndan keto foto me ne :)
   
  Artin likes this.
 19. DarkBlonde

  DarkBlonde Valoris scriptorum

  Wow...
   
  Artin likes this.
 20. Artin

  Artin Valoris scriptorum

  [​IMG]

  [​IMG]
   
  TinkerBell likes this.

Shpërndajeni këtë faqe