Alice in Chains

Diskutime tek 'Muzika' filluar nga Iliri, 30 Dec 2002.

 1. Iliri

  Iliri Primus registratum

  Alice in Chains

  Per mendimin tim, muzike shume e bukur. Fatkeqsisht, kengetari i grupit vdiq para pak koheve. /pf/images/graemlins/frown.gif Me pelqejne shume textet e kengeve ne "Rooster," "Nutshell", etj.
   
 2. SkinArt

  SkinArt Primus registratum

  Re: Alice in Chains

  Alice in Chains i kam pare ne Mtv shpesh me vika keq qe paska vdek kengetari si band skan qen keq
   
 3. SkinArt

  SkinArt Primus registratum

  Re: Alice in Chains

  me Rooster te pershendes iliro kenge cool edhe mu me pelqen shume
   
 4. mostro

  mostro Putraku

  Re: Alice in Chains

  The bullets scream to me from some where!!!!
  yeaaaaaaaaaaahhhhhh here comes the rrosteeeeeeer
  ahhhhhhhhh yeahhhhhhhh yeahhhhhhhh!!!

  grup flori!dhe unplugged i tyre ma heq trunin,sidomos over now.
  dhe men in the box eshte bish fare...
  ne 99 kam kenduar me grupin bass te refleksioni HEAVEN BESIDE YOU!!COOL MEN....
  Alice in chains,NIRVANA,PEARL JAM jane grupet me klas qe mund te kene egzistuar ndonje here!!!

  se me doli nga mendja WOULD /pf/images/graemlins/laugh.gif
  MOS HARRONI QEJANE TE GJITHE PASARDHES TE R.E.M... /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 5. tirana

  tirana Primus registratum

  Re: Alice in Chains

  ... dhe R.E.M. jane pasardhes te pellazgeve.. Hik e Putrak fli gjum se do shkosh tke rajoni neser me lyp permesson e soxhornos.

  ps. i ke gati atoja :thumbsup:
   

Shpërndajeni këtë faqe