Aloe Vera & Forever Living Products

Diskutime tek 'Njoftime te ndryshme' filluar nga distributorja, 15 Jan 2012.

  1. pershendetje une jam nje distributore e forever living products nqs jeni te interesuar per keto preodukte mund te kontaktoni me ane te e-mail ornelashehu64@yahoo.com
   
  marjola likes this.
 1. ForeverLivingAlbania

  ForeverLivingAlbania Primus registratum

  Pershendetje,ne qofte se jeni te interesuar per produktet tona dhe Mln-ne (Multi Level Marketing),mund te na kontaktoni ne Facebook duke i dhene 'like' faqes sone FOREVER LIVING ALBANIA ose duka na dergua friend request ne acountin tone privat FOREVERLIVING ALBANIA....do te jemi te gatshme per cdo pyetjen tuajen!
  E-mail: dianaflp.al@gmail.com ose kasalli.alessia@gmail.com

  Jeni te mirepritur!
   
  marjola likes this.

Shpërndajeni këtë faqe