AMERICAN IDOL

Diskutime tek 'Muzika' filluar nga oktapodi, 6 Feb 2004.

 1. oktapodi

  oktapodi Primus registratum

  AMERICAN IDOL

  Cili nga ju e ka ndjekur,
  kete program.?

  e pelqeni juve,

  ne konkurim ishte edhe
  nje djale nga kosova.
   
 2. oktapodi

  oktapodi Primus registratum

  Re: AMERICAN IDOL

  nese,
  doni ta ndiqni ju qe jeni ne angli,

  mundeni ta ndiqni sonte,ne darke,
  ne oren 20-30min tek ITV2.

  do shikoni dhe degjoni
  zera dhe njerez te cuditshem,
  etc,etc.

  simon-antari kryesor i jurise,
  u cudit me talentet ne NY,
  Cfare po ndodh ketu ne NY-
  :rockband: :smash: :smash:
   
 3. Petroninsja

  Petroninsja Primus registratum

  Re: AMERICAN IDOL

  Kush qenka kosovar aty me? Se jam duke e pare po asnje fytyre shqiptari?
  Na nxirr pak ne drite... :idea: /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 4. bebivogel

  bebivogel Forumium maestatis

  Re: AMERICAN IDOL

  ishte por nuk arriti te shkonte ne Holliwood ... thone qe ka kenduar per faqe te zeze :shrug:
  E lexova diku ne fakt ne nje faqe shqiptare qe sme kujtohet tani ...

  :wave:
   
 5. oktapodi

  oktapodi Primus registratum

  Re: AMERICAN IDOL

  vogelushja, ime,

  duhet qe te ndiqni,
  cdo program,
  dhe ky kosovari ka kenduar,
  sic e ka thene dhe kjo shoqja me siper,

  m,gj,th,
  dukeni se ju e paskeni ndjekur,

  ju pershendes.
   
 6. oktapodi

  oktapodi Primus registratum

  Re: AMERICAN IDOL

  nese deshironi qe te ta ndiqni sot,

  mundeni ju qe jetoni,
  ne angli-uk,
  ne oren 20:30 minuta tek ITV2.

  Ju pershendes.
   
 7. blendiys

  blendiys Primus registratum

 8. Re: AMERICAN IDOL

  Nuk ia vlente . :shrug: Pashe vetem 2 min /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 9. Ian

  Ian amos

  Re: AMERICAN IDOL

  she bangs she bangs :rolleyes:
  yes she does baby
   
 10. Petroninsja

  Petroninsja Primus registratum

  Re: AMERICAN IDOL

  Kete vit ka qene goxha interesant ka pasur plot qe stononin por cuditerisht kishin nje guxim per tu admiruar. Dje ishte nje edicion special i atyre qe vertet sdolen ne finale por per nga zeri i tyre i " bukur" kishin fituar goxha popullaritet.... ka qene shume e forte.
   
 11. Cruel_Intentions

  Cruel_Intentions Primus registratum

  Re: AMERICAN IDOL

  JOhn the mormon kid , a friend of mine lol..e kam patur komshi. me vjen per te qeshur kur e shikoj sa ka ndryshuar nga pamja qe kur ka vajtur ne american idol lol

  -B
   

Shpërndajeni këtë faqe