Amour :D

Diskutime tek 'Muzika' filluar nga MeKaNiKu, 15 Nov 2013.

 1. MeKaNiKu

  MeKaNiKu Forumium maestatis

  Surum per mu. Ta dish syno jeta ime se sa te du . Je ilaqi i zemres time surum per mu . Un te du ma shum se bota o jeta jem . Ta dish mir ta dish mir ta dish mir se sa te dua .Je ilaqi je ilaqi je ilaqi i zemres mua . Ta dish syno jeta ime se sa te du . Je ilaqi i zemres time surum per mu . Un te du ma shum se bota o jeta jem . Ta dish mir ta dish mir ta dish mir se sa te dua . Je ilaqi je ilaqi je ilaqi i zemres mua . Ta dish mir ta dish mir ta dish mir se sa te dua , Je ilaqi je ilaqi je ilaqi i zemres mua :engjell:
   
  Hektor12 and Amour like this.
 2. Amour

  Amour Valoris scriptorum

  Ua se kisha pare kete teme une o poet qe dhe Shekspirit po ia kalon :p hahaha
  Te pershendes me kete kenge

   
  Hektor12 likes this.
 3. MeKaNiKu

  MeKaNiKu Forumium maestatis

  Amour shume shume e Bukur Zemra te Faleminderit :p
   
 4. Amour

  Amour Valoris scriptorum

  Arbeni gjalle je mo :p me ke hapur teme dhe je zhdukur qyqa do iki tek ai emisioni njerez te humbur te kerkoj :p
   
 5. MeKaNiKu

  MeKaNiKu Forumium maestatis

  kshu mthot gruja :p
   
  Amour likes this.
 6. Amour

  Amour Valoris scriptorum

  Hahaha te shplafte "mortja" dmth e mira, ty ore. Ke marr mungesa i mungon shoqerise hugssss
   

Shpërndajeni këtë faqe