Aniston, do të bëhet nënë shumë e mirë dhe e bukur

Diskutime tek 'VIPat me famë botëore, klubi i Fansave' filluar nga BeRaTsi_MiZeRje, 10 Sep 2014.

 1. BeRaTsi_MiZeRje

  BeRaTsi_MiZeRje Aktivist i AlbForumi

  [​IMG]


  Jennifer Aniston mësohet se është në pritje të lindjes së një fëmije, rrjedhojë e dashurisë së saj me partnerin aktual Justin Theroux.
  Janë një varg revistash amerikane, duke filluar me “OK Magazine”, që po flasin gjithnjë e më shumë për këtë fakt.

  [​IMG]

  Më hollësisht mësohet se Jennifer është tre muaj shtatzëne dhe se ajo kjo është arritur përmes fekondimit artificial, por duke përdorur vezët e saja të ruajtura në frigorifer që prej kohës kur ajo ishte ende e re. Kujtojmë se sot aktorja është 45 vjeçare.

  [​IMG]

  Gjithsesi, për sa kohë që ende nuk është provuar gjendja shëndetësore e fetusit, Jennifer nuk ka ndërmend që ta bëjë këtë gjë publike.

  [​IMG]
   

Shpërndajeni këtë faqe