Ankesat ndaj Moderatoreve dhe Administratoreve

Diskutime tek 'Fjala ime për përmirësimin e Forumit' filluar nga Al-Punk, 23 Jan 2007.

 1. Al-Punk

  Al-Punk Still here

  Ankesat ndaj Moderatoreve dhe Administratoreve

  Ju lutem vetem ankesa ndaj moderatoreve dhe administratoreve. Jo Chit Chat! Mund te beheni BAN per kete gje!
   
 2. alinos

  alinos Forumium maestatis

  Re: Ankesat ndaj Moderatoreve dhe Administratoreve

  mund te na shpjegoje njeri proceduren e shqyrtimit te ankesave?
   
 3. ALTIN

  ALTIN Primus registratum

  Re: Moderatoreve dhe Administratoreve

  Jashte teme
   
 4. Al-Punk

  Al-Punk Still here

  Re: Moderatoreve dhe Administratoreve

  Shkruhet ankesa (ndaj admin apo moderator, shkruhet shkaku dhe baza)!
  Stafi reagon publikisht ose ndermjet moderatoreve!
   
 5. cufi_bardhit

  cufi_bardhit Primus registratum

  Re: Moderatoreve dhe Administratoreve *DELETED*

  Post deleted by Albforumi
   
 6. ^^MIA^^

  ^^MIA^^ Forumium maestatis

  Re: Moderatoreve dhe Administratoreve *DELETED*

  Post deleted by Albforumi
   
 7. antip

  antip Primus registratum

  Re: Moderatoreve dhe Administratoreve

  Jashte teme
   
 8. Scorpion

  Scorpion Guest

  Re: Moderatoreve dhe Administratoreve

  Pranohen ankesat ndaj moderatoreve inaktive prej "shekujsh"?
   
 9. cacol

  cacol Forumium maestatis

  Re: Moderatoreve dhe Administratoreve

  Jashte teme
   
 10. Al-Punk

  Al-Punk Still here

  Re: Moderatoreve dhe Administratoreve

  Ne fakt shkruesi i pare CHIT CHAT ketu u be BAN!
  Scorpion ke te drejte, do te thote qe do shtohen te rinj, pa u levizur te vjetrit!
   
 11. ^^MIA^^

  ^^MIA^^ Forumium maestatis

  Re: Moderatoreve dhe Administratoreve

  Temen e sugjerimeve e pa njeri?
   
 12. Al-Punk

  Al-Punk Still here

  Re: Moderatoreve dhe Administratoreve

  Lips nese kishe dicka te re per tek Sugjerimet mund ta shkruash tani! Dank you! .)
   
 13. ^^MIA^^

  ^^MIA^^ Forumium maestatis

  Re: Moderatoreve dhe Administratoreve

  Jashte teme, te lutem rrespekto kete hapesire!
   
 14. Guest

  Re: Moderatoreve dhe Administratoreve

  PSE E KENI BLLOKUAR EMRIN ALTIN *1A* /pf/images/graemlins/smash.gif
   
 15. Al-Punk

  Al-Punk Still here

  Re: Moderatoreve dhe Administratoreve

  Sepse temat e tij jane Chit Chat dhe chit chat eshte i kufizuar ne zona te caktuara!
   
 16. i_own_u

  i_own_u Primus registratum

  Re: Moderatoreve dhe Administratoreve

  sme pelqen menyre se si Moderon Scorpion tek EROS...

  nese qellimi i juaj te nderuar Admin. esht qe te mos shkuajm aty thjesht te na e thoni, po jo te moderohemi ne tema ku mundsia per te dal nga tema esht 101 %

  un mendoj qe ai esht mir te moderoj tek temat Femija me i bukur Shqiptar ku ka dhe shum trafik
   
 17. ^^MIA^^

  ^^MIA^^ Forumium maestatis

  Re: Moderatoreve dhe Administratoreve

  Le te moderoje,por me tolerant pls.. tek Erosi gjithmone shkruhet pa teklif,nuk po ofendohet njeri qe te editohet cdo gje..nese ofendohen anetare dakort se tashi ngeli per tu thene edhe pershendetja ckemi ca keni bo,keni ... gjo??
   
 18. Scorpion

  Scorpion Guest

  Re: Moderatoreve dhe Administratoreve

  Moderimi u be pasi postimi yt notorius_on ishte me shume drejtuar drejt meje me ironi e pa lidhje e ne subjekt mbi temen. E kam ruajtuar postimin tend, dhe mund t'ia shfaq dhe Mod e Admin te tjere nqs do si fakt apo verifim.

  Ndersa per ty Lips nqs ti e disa antare aty nuk beni dot pa pershendetjet tuaja dhe batuat tuaja, me mire do ju lutesha ne tema specifike per chit-chat.

  Nuk po them te jeni 300 % brenda temes por te ndiqni e respektoni nje llogjike te shkrimeve.

  Nuk kam asgje personale me shkrimet e askujt dhe as po perdor "shpaten" si Moderator. Mbase jeni mesuar si ju dhe une qe te Erosi Moderatoret ekzistues kane qene inaktive, por para 2 vjetesh kur une postoja ne ate zone, ka pas me rregull.

  Nejse kaq kisha si pergjigje per ju, nuk dua te bej replika me.

  Ishit ju qe kerkuat cilesi si shkrime, te pakten mundohuni te mos shkruani kuturu dhe pa lidhje dhe ne tema ku kerkohet te ruhet nje seriozitet dhe nje kualitet, jo vetem per Zonen e Erosit.
   
 19. ^^MIA^^

  ^^MIA^^ Forumium maestatis

  Re: Moderatoreve dhe Administratoreve

  o Scorpion ,po te Massasutchet duhet me fol per Massasutchin???

  Me falni per shqiptimin e emrit se eshte cik i nderlikuar.
   
 20. ^^MIA^^

  ^^MIA^^ Forumium maestatis

  Re: Moderatoreve dhe Administratoreve

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />

  Ishit ju qe kerkuat cilesi si shkrime, te pakten mundohuni te mos shkruani kuturu dhe pa lidhje dhe ne tema ku kerkohet te ruhet nje seriozitet dhe nje kualitet, jo vetem per Zonen e Erosit.

  [/ QUOTE ]

  Seriozitet te Erosi?? Kur ben sex ti qan,apo mban fjalime??

  Mos me fol per kualitet kur ti me Lubon skeni lene vend pa ofenduar Diapazonin!!
   

Shpërndajeni këtë faqe