Ankesat ndaj Moderatoreve dhe Administratoreve

Diskutime tek 'Fjala ime për përmirësimin e Forumit' filluar nga Al-Punk, 23 Jan 2007.

 1. Seyfert

  Seyfert Valoris scriptorum

  Ankesa kudo kane Shqipetaret. Ndoshta ka ardh koha te shohim difektet tek vetja.
   
  hurtlocker, Lisa and Dreamer like this.
 2. Solaris

  Solaris Suadade... Anëtar i Shtabit

  Sepse janë Mbiuni ose (Supernjeriu) i Nietzsche-s.
   
 3. Solaris

  Solaris Suadade... Anëtar i Shtabit

  post-2-0-83045500-1367739905.png
   
  gurax likes this.
 4. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Une them qe @Seyfert nuk e ka vendin tek kjo teme,sepse kjo eshte teme,ankesa ndaj moderatorave,por sygjeroj te hapesh nje teme:ANKESA NDAJ VETES" beni ju revulucionin e do ju vijm ne tjeret pas :D
   
 5. Solaris

  Solaris Suadade... Anëtar i Shtabit

  6d6bfd9721cfb0ef83d430c9c9a63248528322e03346f065cd3ce74185552a6f.jpg


  :p
   
  gurax likes this.
 6. Universal

  Universal AnonymouS

  Injoranca po shtohet..
   
 7. Universal

  Universal AnonymouS

  Eshte per tu ardhur keq qe kur moderatoret I kthejne temat ne. chit chat, e te gjykosh anetaret.

  Ju lutem merni masa te pakten jo ne tema qe ka vlere diskutimi e forumi, shendet.
   
 8. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Eshte per te ardhur keq kur moderatoreve u lejohet te perdorin fjalor banal ndaj antareve femra.edhe nuk merret asnje mas.dhe me e bukura,ai moderator,ka fytyre te ankohet.
   
 9. katsune

  katsune cherry blossom

  nuk je me moderator ti Universal?
   
 10. Universal

  Universal AnonymouS

 11. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Kjo teme eshte per ankesa ndaj Moderatoreve dhe jo te shprehim mendime personale qe skan lidhje sepse kjo ben qe tema te kthehet ne chit-chat. Flm
   
  Lisa and Solaris like this.
 12. Universal

  Universal AnonymouS

  Dreamer e tille eshte kerkesa nese e rilexon me vemendje. :)
   
 13. Seyfert

  Seyfert Valoris scriptorum

  Po veruni kycin dhe lirise se fjales ne forum se dhe kjo ka ngelur pa bere. Kam shpehur dicka qe per disa nuk qenka e pelqyeshme. Ketu ka vend shprehja "E verteta vret". Nejse, nuk dua te replikoj me njeri per mendimet personale te gjithesesilit. Bye.
   
 14. king_007

  king_007 Primus registratum

  ckemi kam 4 muje i rregjistruar dhe dua te behem Aop mundeni te me beni te dhoma shqiperia ??? nick e kam kingu_007
   
  Last edited: 16 Nov 2015
 15. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  Nuk eshte tema e duhur :)
   
 16. Ameliè

  Ameliè Forumium maestatis

  Une skam ankese por se dija qe kisha dhene konsensus qe e me shkruanin me email , kthehu ne forum
  Nese e kam bere, si ta heq, ku, qysh tek?
   
 17. gurax

  gurax Pan ignoramus

  Ameliè , ne seksionin e profilit personal ka dy seksione, "Contact Details" dhe "Privacy". Atje ka nga nje opsion "Receive site mailings". Ka shume mundesi te jene ato opsionet qe kerkon.
   
  Ameliè likes this.
 18. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Pse nuk ekziston e drejta te bejm ignore moderatoret??
   
 19. Jasmin

  Jasmin Primus registratum

  Te lutem Lisa me ndimon te fshij nje postim???
   
 20. Jasmin

  Jasmin Primus registratum

  Al Punk do me ndimosh te fshij nje postim?
   

Shpërndajeni këtë faqe