Ankesë Ankese ndaj aop Gotti

Diskutime tek 'Dhoma #Shqiperia' filluar nga filharmoni, 7 Mar 2017.

Thread Status:
Not open for further replies.
 1. filharmoni

  filharmoni Forumium praecox

  Pershendetje ,

  Eshte e disata here qe hyj ne server dhe sapo futem aop me nick gotti me vjen privat dhe me ofendon.
  Ky muhabet u be tashme 2 jave e ca dhe perpiqem te shkoj sa here ne dhomen #ndihme per te marr nje arsye pse provokohem nga aopi me : notice ofendim, ofendim privat dhe me pas kick ban ne dhomen #shqiperia pa arsye.
  Sopat me japin gjithmone te njejten arsye qe un provokoj aopin gotti dhe kjo teme eshte e mbyllur per stafin.
  Provokimi dhe kick ban i shpeshte pa arsye ne dhomen #shqiperia vjen nga gotti.

  po bashkangjis dhe print scren ekranin ku ofenon me notice dhe me thot pse provokon nderkohe marr kickban #shqiperia dhe kickban #ndihme.
  Ne kte rast un futem me nick Elementi dhe ai e di shum mir qe un jam PlethTi duke me permend nick sic e shikoni. me thot mos me permend nick nderkohe me notice me degjeneron duke me ofenduar nga nena !!!! imazhi i dyt un marr kickban nga goti dhe futem ne ndihme perseri marr kickban me arsye qe kjo teme me gotin eshte e mbyllur.
  Sop Destiny e di sh mir e ka pare qe me ka bere kick ban pa arsye tek dhoma shqiperia disa here dhe Syntax e ka pare.
  kater.png
  dy.png
   
  Moonlight85, Haribo and Images like this.
 2. filharmoni

  filharmoni Forumium praecox

  Sop Destiny thot: ankesa qe un i drejtoj ne lidhje me gottin per kick ban pa arsye ne dhomen #shqiperia nuk merret parasysh.
  Arsyet i di vetem ajo sepse un skam marre ndonje pergjigje me baza te forta.
   

  Attached Files:

  Moonlight85 and Haribo like this.
 3. filharmoni

  filharmoni Forumium praecox

  Akick ne nick name ( PlethTi ) ne dhomen #ndihme me arsye kur te gjejme logset do te sqarojme. Kete akick nuk e kuptoj me kete lloj arsye u be nje jave . Nje sop thot kjo tem esht e mbyllur ndersa nje sop tjeter me vendos akick ne nickname me arsye komplet pa lidhje. Cfar faktesh duhen akoma kur aopi ben kickban pa arsye!!! Destiny e sheh dhe i jep te drejte aopit ndersa useri le te degjenerohet nga stafi le te shahet le te ofendohet!!!
   

  Attached Files:

  Moonlight85 likes this.
 4. filharmoni

  filharmoni Forumium praecox

  Pasi u nxorra kick ban nga gotti ne dhomen #shqiperia pa asnje arsye shkoj ne #ndihme ankohem tek sop destiny dhe me thot ke provokuar gotti ne privat duke e ofenduar prandaj mos provoko. Marr dhe nga dhoma #ndihme kick ban gjithashtu dhe ne dhomen #shqiperia kick ban perseri nga sop pa ofenduar askend pa asnje arsye, kick ban sepse vajta qe te ankohesha!!!! What the hell!!!!!!!!!!!!!!!!!
   

  Attached Files:

  Moonlight85 likes this.
 5. Hope

  Hope dans ton coeur

  E bukur kja :D plethti gjall keke ala t bjen ndermend për chat :p
   
  Moonlight85 and filharmoni like this.
 6. filharmoni

  filharmoni Forumium praecox

  Une e provokoj ?!!!
  po kjo cfar eshte me falni ? Nje aop te sillet ne kete far feje? Nje aop i tille skuth qe hiqet si i edukuar e ne realitet nuk vlen 1 leke!!!
  Kam 2 jave me kte ceshtje e spo gjej drejtesi. sa hy ne chat ofendohem nga ky njeri pa vlere. Po cfar i kam bere njehere ? Paftyrsia dhe niveli i ktij njeriu ka arritur kulmin. Uroj e shpresoj ti jepni drejtim . Um e di sh mir qe qe ne staf ka njerez te mire po ashtu dhe usera te tjere qe e meritojn me shum se ky access aop. Klm
   

  Attached Files:

  Moonlight85 likes this.
 7. filharmoni

  filharmoni Forumium praecox

  Aop gotti vazhdon te me ofendoj sa futet ne chat !!! Screenshot_2017-03-10-00-56-44.png
   
 8. POKER

  POKER Forumium maestatis

  Ti hiqeet ac,, ktit aop
   
  Moonlight85 likes this.
 9. Timi

  Timi Administrator Anëtar i Shtabit

  Akses ka vetem tek dhoma miqesia. Tja heqim dhe atje Asso?
   
  POKER likes this.
Thread Status:
Not open for further replies.

Shpërndajeni këtë faqe