Ankesë Ankese Ndaj Aopit Devil

Diskutime tek 'Dhoma #Shqiperia' filluar nga ELSON01, 2 Sep 2019.

 1. ELSON01

  ELSON01 Primus registratum

  Pershendetje Te Nderuar Stafi Sop Kam Nje Ankese Per Aopin Devil Ne Dhomen Kryesore #Shqiperia Po Bente “Ban” Pa Aryse Dhe Perdorte Fjalor Banal.
  Me poshte i keni logset te shpresoj qe te meret ankesa parasysh nga stafi Sop!
  579A62F5-45BA-409B-9C56-6722B5A17434.jpeg B9472306-CAC3-45A0-8834-819EDD6B7640.jpeg 54F2E325-17F6-4732-8A46-66A1621574AF.jpeg 5BF27910-5013-477A-B7DD-C5BD0D5896E1.jpeg
   
 2. Madrid

  Madrid Primus registratum

  Pershendetje!

  @ELSON01 perpara se te besh Ankes,mendoj dhe duhet qe Logs ti sjellesh te gjitha nga fillimi sepse me çfar shof dhe lexoj ketu,logset jan nga fundi kur une po ikja,dhe ato Kb ose Ban qe konsideron zotria juaj me fjalor banal,kan nje motiv si KB dhe Ban,ndersa fjalorin banal nuk e shof te pranishem,TVLushnja,TvKruja,dhe TVKuksi i referohemi si shoqeri nje video-je Une,Unikkatil dhe dikush tjeter qe ska nevoj yja permend emrin. Shpresoj te jesh i qart me ankesen qe ke ber dhe pergjigjen time,sepse u e me veten jam shume i qart! Peace all
   
 3. ELSON01

  ELSON01 Primus registratum

  @Madrid Pershendetje!
  Un Logset e qarta i kam sjell ktu, vendosi syzat dhe lexoji logset.
  1.Fjalori Banal:
  02:40 <Devil> : Po UniKKatiL eshte me.hot
  02:40 <Devil> : Ka trup.me.sezy
  2. Banet Pa Arsye:
  579A62F5-45BA-409B-9C56-6722B5A17434.jpeg 20190904_014549.jpg
  Banin e Unikkatil pse e vendose dhe pse e hoqe duhet shpjegim, domethen banet i vendosish sipas qejfit!
  Sopat duhet te kthejn pergjigje!
   
 4. Madrid

  Madrid Primus registratum

  E para nje her kur te me drejtohesh mua,ki miresine te drejtohesh mire,dhe pa syze dielli apo qorri. E 2 une Personalisht kete ankesen tende e Konsideroj Nul,per vet faktin sepse Logset jan fundi i bisedes,dhe fjalorin Banal mendoj ta permiresosh nje her tek vetja,pastaj te hidhesh tek te tjeret. Klm se te kushtova kohe me shume se ç`realisht meriton :) be nice
   
 5. ELSON01

  ELSON01 Primus registratum

  @Madrid une asnjo nuk kam ofendu, ty ke fol fjalor banal
   
 6. alesia1

  alesia1 Forumium praecox

  Persh!! @ELSON01 ankesen tende e lexova me vemendje e me syze nuk shoh fjal banale ketu vec se aop kur Ben ban sduhet te ver prapashtes banit kjo eshte gabim ...e dyta aopi u parajmeru qe mos ver bane pa arsye e me rrime nga prap nuk do perseritet me dhe flm per logset po se thua je hot e ka trup me sexy sme duket banale nejse mos e zgjatim flm qe na informove klb ...
   
 7. ELSON01

  ELSON01 Primus registratum

  @alesia1 Pershendetje e nderuar!
  Kur vendoset kb duhet me arsye jo tvLushnja ose TvKruja !kb nickname arsyja.
  un ju informova nese do logset tjera ti sjelli ska problem per mu ;)
   
 8. alesia1

  alesia1 Forumium praecox

  Persh!! @ELSON01 e un besoj se isha e qarte te thash eshte gabim kb apo bani me prapashtes mbrapsh aopi u parajmeru nuk perseritet flm ty klb
   

Shpërndajeni këtë faqe