Anthrax

Diskutime tek 'Muzika' filluar nga ReturnoftheKing, 9 Dec 2003.

 1. ReturnoftheKing

  ReturnoftheKing Primus registratum

  Anthrax

  December 05/2003
  Banda Anthrax ne Chicago beri nje nga shfaqjet me te mrekullueshme qe nga ditet e para kur ata benin tour me Panteren. Anthrax thane "Chicago is the capital of Rock", duke thene kete ata filluan te kendonin. Kenget e tyre e ngriten komplete Chicagon ne ajer, gjithashtu mashpite ishin plote dhe vajza te mrekullueshme.
   
 2. RaVeR

  RaVeR Primus registratum

  Re: Anthrax

  /pf/images/graemlins/smile.gif
   

Shpërndajeni këtë faqe