Ankesë AOP DibraN Analfabet Dhe Abuziv (Albnetwork)

Diskutime tek 'Dhoma #Shqiperia' filluar nga chatist, 2 Sep 2018.

 1. chatist

  chatist Primus registratum

  Fatkeqesisht ky eshte vetem nje shembellim i se keqes qe ka kapur shqipot gjithandej duke mos perjashtuar as virtualitetin.
  Mire qe eshte i paditur dhe i pagdhendur por eshte dhe AOP ne rrjetin Albnetwork ku sipas Topic mblidhen te gjithe shqiptaret(Ironi e tmershme).
  Ska nevoje per koment video flet vete.Useri banal pasi shkruan hartim me ofendime vihet ne ban ndersa une qe shkruaj shqip paster dhe pa asnje ofendim mar gjithashtu ban per provokime sipas ketij delirantit.

   
 2. DarKSouL

  DarKSouL Forumium maestatis

  Pershendetje,

  I lexova me kujdes logset ne video dhe mund te te them qe s'duhet te provokosh userat, pra ofendimi qe ka bere zhurma ka nisur nga provokimet e tua.
  Se nuk ofendon drejtperdrejt nuk do te thote qe nuk mund te denohesh me ban, dhe provokimi eshte i denueshem pasi shikohet zanafilla e problemeve.

  Besoj je i qarte.

  Faleminderit,
  DarKSouL
   
 3. TheMafia_

  TheMafia_ Disconnected

  Do naj liçenc Keyscrambler se tpaska skadu
   

Shpërndajeni këtë faqe