Aplikacion per forumin

Diskutime tek 'Fjala ime për përmirësimin e Forumit' filluar nga Seyfert, 15 Nov 2015.

 1. Seyfert

  Seyfert Valoris scriptorum

  Besoj se ka ardh momenti qe dhe per forumin duhet krijuar nje aplikacion per ios dhe android. Jemi ne pritje. :p
   
 2. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Lol :) Ne fakt dicka egziston per Android nje tip Forum Reader dika e tille por eshte vite drite larg me versionin web :)
   
 3. Seyfert

  Seyfert Valoris scriptorum

  Bro po them aplikacion posacerisht per Albforumin.
   
 4. MysteriousMan

  MysteriousMan Valoris scriptorum

  1: google
  2: how to create free app
  3: klikon 2-3 linket e para
  4: del ndonje faqe e tipit: fut url e web dhe ta gjeneron ne version mobile
  5: upload nje logo qe te dalin ne screen
  6:download apk file
  7: instalo ne cel
   
 5. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Do ja leme Misteriozit kte detyren :D
  Se kam menduar ne fakt edhe pse do provoj dicka kur te kem kohe :)
   
 6. MysteriousMan

  MysteriousMan Valoris scriptorum

  ai qe them un vetem te kursen kohen qe ta hapesh me browser dhe ta kesh me ikone te klikushme se per pamje eshte njesoj si forumi ne mobile version.
  mjaft e ke po he :D
   
  Dreamer likes this.
 7. MysteriousMan

  MysteriousMan Valoris scriptorum

  Balahk and Dreamer like this.

Shpërndajeni këtë faqe