Arrestohet Ish-Polici, Eshtë Njëri Prej 5 Të Kërkuarve Për Vrasjen E Enton Nikajt

Diskutime tek 'Tema e ditës (vendet shqipfolëse)' filluar nga Agjenti_007, 13 Nov 2015.

 1. Agjenti_007

  Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit  Arrestohet njëri prej 5 personave të shpallur në kërkim për vrasjen e ndodhur më 11 nëntor pranë një loklai në Linzë.
  Policia informoi sot paradite për arrestimin e Mirsad Kuçanajt, ish efektiv policie lindur në Bajram Curri dhe banues në Tiranë.
  Në operacionin në shkallë të gjerë të Drejtorisë së Policisë Tiranë u angazhuan rreth 200 forca Policie. Gjithashtu u ushtruan rreth 24 kontrolle në ambiente dhe banesa të ndryshme të cilat ishin të dyshuara nga ana e Policisë .
  Në këtë operacion u përfshinë Forcat e Drejtorisë se Policisë Tiranë, nga Sektori për Krimet e Rënda dhe Forcat Operacionale, në bashkëpunim më Forcat Speciale RENEA dhe FNSH-ja
   

Shpërndajeni këtë faqe