Arsyeja e cila u beri te hynit ne forum sot?

Diskutime tek 'Thashetheme, etj. etj.' filluar nga BeRaTsi_MiZeRje, 24 Sep 2014.

 1. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Per shume arsye hyj :D
   
  scadarsko likes this.
 2. BeRaTsi_MiZeRje

  BeRaTsi_MiZeRje Aktivist i AlbForumi

  per te gjuajtur :p ?
   
  Last edited: 24 Sep 2014
  Dreamer and scadarsko like this.
 3. Mistrec

  Mistrec Forumium maestatis

  Arsyeja: kot doja te shifja sa te dashuruar jan ne forum
   
 4. BeRaTsi_MiZeRje

  BeRaTsi_MiZeRje Aktivist i AlbForumi

  Sot 12 vjecaret bejne gara me njeri - tjetrin se kush ze me shum dashnore..

  -Kur ishim ne 12 vjec benim gare kush mblidhte me shum letra Yu Gi Oh.
   
  scadarsko likes this.
 5. Mistrec

  Mistrec Forumium maestatis

 6. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  Sot hyra se n adresse outlook, kisha 9postime t forumit dhe si gjithmon m shtyu kureshtja ti lexoj...
   
  BeRaTsi_MiZeRje likes this.
 7. Step

  Step Enjoy Life :)

  Ja prej ksaj tropojanja :p
   
 8. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  Pse po e akuzon?
   
 9. Step

  Step Enjoy Life :)

  Te verteten shkruajta une :D
   
  scadarsko and tropojanja like this.
 10. tropojanja

  tropojanja Çike Malsie

  haahaahahhaha pucc praaa mqs hyne prej meje :)
   
 11. Step

  Step Enjoy Life :)

  Moj ti jo po kundershto po deshe e thuaj sjam shoqe mire :D
   
  tropojanja and scadarsko like this.
 12. BeRaTsi_MiZeRje

  BeRaTsi_MiZeRje Aktivist i AlbForumi

  Arsyea pse hyra ne forum eshte sepse me than ne CHAT: qafsh mua hudh naj tem sexy se e ke zakon ne sabah


  :hidhu:
   
  Step and scadarsko like this.
 13. tropojanja

  tropojanja Çike Malsie

  :hidhu::hidhu::hidhu::hidhu::hidhu::hidhu::hidhu::hidhu::hidhu::hidhu::hidhu::hidhu::hidhu::hidhu::hidhu::hidhu::hidhu::hidhu:
   
  BeRaTsi_MiZeRje likes this.
 14. Step

  Step Enjoy Life :)

  Hah
  Hahahahahahahaahahah ahahahahahahhaha un jo iher :p
   
  BeRaTsi_MiZeRje likes this.
 15. tropojanja

  tropojanja Çike Malsie

  najn...sjom kundraa :):)
   
 16. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  Po ti gjith naten rrin n faqe sexy e zgjedh m te miren per postim
   
  Step, BeRaTsi_MiZeRje and tropojanja like this.
 17. BeRaTsi_MiZeRje

  BeRaTsi_MiZeRje Aktivist i AlbForumi

  mua te gjitha te mira me duken noku , siduket dhe ty te ka filluar te pelqejne postimet e mia :p
   
  scadarsko and Step like this.
 18. BeRaTsi_MiZeRje

  BeRaTsi_MiZeRje Aktivist i AlbForumi

 19. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  Po qe ke fillu ti ketu kam harru navigim n page web charme
   
  BeRaTsi_MiZeRje likes this.
 20. Step

  Step Enjoy Life :)

  A u lodhe me e gjet ? :p
   
  tropojanja likes this.

Shpërndajeni këtë faqe