Arsyeja e cila u beri te hynit ne forum sot?

Diskutime tek 'Thashetheme, etj. etj.' filluar nga BeRaTsi_MiZeRje, 24 Sep 2014.

 1. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  Hahaha
   
  BeRaTsi_MiZeRje likes this.
 2. BeRaTsi_MiZeRje

  BeRaTsi_MiZeRje Aktivist i AlbForumi

  haha do te tregoj edhe 1 tjeter ?
   
  scadarsko likes this.
 3. Step

  Step Enjoy Life :)

  Mos me thuaj e ke bo gati pret vetem driten jeshile :p
   
  scadarsko and BeRaTsi_MiZeRje like this.
 4. BeRaTsi_MiZeRje

  BeRaTsi_MiZeRje Aktivist i AlbForumi

  [​IMG]
   
  Step, scadarsko and tropojanja like this.
 5. tropojanja

  tropojanja Çike Malsie

  joooo moo jjoooo hahahaha:hidhu::hidhu::hidhu::hidhu:
   
 6. BeRaTsi_MiZeRje

  BeRaTsi_MiZeRje Aktivist i AlbForumi

  hahahahahahahah
   
 7. tropojanja

  tropojanja Çike Malsie

  mir e ka ajo gocaa ashu e dun cunat :p:p
   
  scadarsko likes this.
 8. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  Hahahahahahahaha e paske provu cekicin beratsi
   
  tropojanja likes this.
 9. BeRaTsi_MiZeRje

  BeRaTsi_MiZeRje Aktivist i AlbForumi

  Sbehet fjal...., po jan ca cudira shqiptare qe po ndodhin ca spo na degjojne veshet dhe ca nuk po na shikojne syte sot.
   
  scadarsko likes this.
 10. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  Cilat prsh!
   
 11. BeRaTsi_MiZeRje

  BeRaTsi_MiZeRje Aktivist i AlbForumi


  Gruaja rreh burrin me shkopin e byrekut e bën për spital!
  [​IMG]
   
  tropojanja and scadarsko like this.
 12. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  Hahahahahahahaha po dhe ai mos ti kekoj byrek por pilaf do vini n europe ka me keq
   
  BeRaTsi_MiZeRje likes this.
 13. BeRaTsi_MiZeRje

  BeRaTsi_MiZeRje Aktivist i AlbForumi

  EU e ka keshtu:[​IMG]
   
  Dreamer and scadarsko like this.
 14. BeRaTsi_MiZeRje

  BeRaTsi_MiZeRje Aktivist i AlbForumi

  Foli plakes te degjoje nusja... :hidhu::hidhu:
   
 15. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  Hahahahahaha
   
 16. Step

  Step Enjoy Life :)

  Hahahahahahahahahahaahhahaahhahaahahahahahahhaahahahahahahahahah taka me corape hahahahaahahahahahahahah
   
  scadarsko likes this.
 17. BeRaTsi_MiZeRje

  BeRaTsi_MiZeRje Aktivist i AlbForumi

  ai djali eshte scadarsko endrra e cdo vjerre :p
   
  scadarsko likes this.
 18. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  Hahahaha e ke gjete shoku ajo tip femre dhe kur ndeshem n ashencor i rrij larg.....
   
  tropojanja, Step and BeRaTsi_MiZeRje like this.
 19. tropojanja

  tropojanja Çike Malsie

  :hidhu::hidhu::hidhu::hidhu::hidhu::hidhu::hidhu::hidhu::hidhu::hidhu::hidhu::hidhu::hidhu::hidhu::hidhu::hidhu::hidhu::hidhu::hidhu:
   
  BeRaTsi_MiZeRje likes this.
 20. BeRaTsi_MiZeRje

  BeRaTsi_MiZeRje Aktivist i AlbForumi

  hahah e di un kshu je i respektushem ti i respekton ne MAX gocat :p
   
  scadarsko likes this.

Shpërndajeni këtë faqe