Arsyeja e cila u beri te hynit ne forum sot?

Diskutime tek 'Thashetheme, etj. etj.' filluar nga BeRaTsi_MiZeRje, 24 Sep 2014.

 1. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Mu ene mrra rruga po edhe me ja ngrit i cik vetes moralin tu lexu qyfyre ketej ...
   
 2. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Kot u futa,pa ndonje arsye te vecanet.
   
  Almaa'95 likes this.
 3. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Kot per tagerllek .... :p
   
 4. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  ndeshja. Ne c'ore eshte, desha te di.
  Uh, sa interesaxhi qe jam. Te mos ishte per orarin s'do te isha futur :p
   
 5. katsune

  katsune cherry blossom

  Ne oren 9. :)
   
  joetisti_ likes this.
 6. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  flm per info, broken.
  Do Zoti marrim ndonje pike.
  Forca Shqiperi !!
   
 7. tropojanja

  tropojanja Çike Malsie

  Mbje rruga tana hert....
   
  BeRaTsi_MiZeRje and Hektor12 like this.
 8. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Mire ben ... shif na thuaj mbrama a mjesi kur te bie rruga
   
 9. tropojanja

  tropojanja Çike Malsie

  HahahahahA
  Mjesi hektor!
   
  Hektor12 likes this.
 10. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Miredita cike
   
  tropojanja likes this.
 11. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Shqiperiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa !! oe oe oe
  Naten e mire !
   
 12. tropojanja

  tropojanja Çike Malsie

  M bje rrugaa...
   
 13. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Rregullat jane bere per tu thyer......per disa!

   
 14. Mirabel

  Mirabel Locus omnem

  te kerkoja nje te humbur....po i humburi paska humbur e ketu lol
   
 15. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  ja..., mos gjeja per bisede ndonje hermetica, broken, lisa, thamina. Por hic :)
   
  katsune likes this.
 16. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Une per te pershendetur Liora.nga qe u be kohe pa e pare/pershendetur.

  Te pershendes Liora :)
   
  joetisti_ likes this.
 17. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  po shikoj nje film ku i thote: "kur te bjere bore ne gusht". Mua, tani qe stinet jane bere lesh dhie, me duket e mundur. Me humbi interesi i forte dhe u futa :)
   
  Balahk, BeRaTsi_MiZeRje and katsune like this.
 18. BeRaTsi_MiZeRje

  BeRaTsi_MiZeRje Aktivist i AlbForumi

  Sot hyra vetem per tju Pershendetur dhe pyetur a jeni mire?
  tropojanja, joetisti_, Hektor12
   
  tropojanja and joetisti_ like this.
 19. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  sot nuk e kam nje arsye. Shpresoj te kem neser ! :)
   
 20. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Me ra rruga :)
   

Shpërndajeni këtë faqe