Arsyeja e cila u beri te hynit ne forum sot?

Diskutime tek 'Thashetheme, etj. etj.' filluar nga BeRaTsi_MiZeRje, 24 Sep 2014.

 1. Hope

  Hope dans ton coeur

  Me I than njanes good morning :p
   
 2. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Gjesi dhe ty :p
   
  Hope likes this.
 3. Hope

  Hope dans ton coeur

  Flm du coko :p
   
 4. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Po si jo ! Vetëm më thuaj si e do! Me/pa lajthi, të bardhë/të zezë, të vogël/të madhe ? :p
   
  Hope likes this.
 5. Hope

  Hope dans ton coeur

  Sa e mirë qenke sot :p
  Te madheeeeeee :p
   
 6. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  BxRbLH1IYAAu3jo.jpg

  Vetëm për ty. :p :p
   
  tropojanja and Hope like this.
 7. Hope

  Hope dans ton coeur

  Sa na dan t'miren :p
  T'lumshin durt ty :p
   
 8. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Kështu jam gjithmonë unë :p
  E mirë, e urtë dhe e butë. xP
   
 9. Hope

  Hope dans ton coeur

  Kot nuk kam than un je e mirë.xp
   
  TinkerBell likes this.
 10. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  Hope likes this.
 11. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Nëse të jep ky llupsi :p pse jo. Ja pyete içik :p
   
  Hope likes this.
 12. Hope

  Hope dans ton coeur

  Un sjap vetem qa marr:p
   
 13. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  Marrsh malet:p
   
  Hope and TinkerBell like this.
 14. Hope

  Hope dans ton coeur

  Marsh t'ligat:p
  I thote @TinkerBell ku asht kafja e nadjes:p
   
  Lisa likes this.
 15. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  T'u bën çik si shprehi ty këto kërkesa :p,,,, Nuk ka coffee për sot.
   
 16. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  te merrja pak energji... per lehtesim, qe atmosferen e festave qe po afrohen, ta ndiej pak me mire !
   
  TinkerBell likes this.
 17. Artin

  Artin Papirus rex

  Fjalen turke 'rahmet' mund ta perkthejme si 'ndjese' ne shqip.

  Rahmet paste - Ndjese paste
   
  joetisti_ likes this.
 18. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Pse nuk eshte pyetja: "shkaku i hyrjes ne forum"? Sido qe te jete s'kam as shkak as arsye. Hyra... sepse me hyhej.
  Nje nate te mire te gjitheve!!
   
  Dreamer likes this.
 19. tropojanja

  tropojanja Çike Malsie

  Po pata koh pa hy.. Thash t baj ifije rremuje e t iki!
   
  Hektor12 likes this.
 20. Artin

  Artin Papirus rex

  Veq rremuje nuk shohim ktu, se rrini neper fejsbuke.
  Un hyna me lexu ndonji te re, mirpo spaska gja, kshu qi po e pi edhe nji qaj tjeter.
   

Shpërndajeni këtë faqe