Arsyeja e cila u beri te hynit ne forum sot?

Diskutime tek 'Thashetheme, etj. etj.' filluar nga BeRaTsi_MiZeRje, 24 Sep 2014.

 1. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Kisha kohe pa hy thjesht po veshgoj qetesine ketej
   
 2. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Jo nje arsye e vecanet.thjesht kuriozitet,e mbas nje viti kurioziteti radhes tashi :p
   
 3. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Kot skisha ca boj ... u can tu me ardh mesazhe ne email adres thashe po i shof ketu njoftimet...
   
 4. Linux

  Linux think different

  Hyna me mbyll account-in po spo e gjej si mbyllet
   
 5. MrCool

  MrCool Oldschool

  Kush te ka merzit?
   
 6. Linux

  Linux think different

  Asnji, thjesht sdo futem me as anej as ktu, u rritem tashi
   
 7. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  S'e di... Mbase deshira per mos t'u ndiere keq...
   
 8. MrCool

  MrCool Oldschool

  Mu ka bo ves

  Sent from my SM-G935F using Tapatalk
   
 9. SurferChick

  SurferChick Forumium maestatis

  Me pelqen te lexoj opinionet dhe mndimet reth temave te ndryshme
   
 10. Artin

  Artin Papirus rex

  Atmosfera e mirë e këtij forumi.
  Më duket i qetë e pa probleme, por mbase dhe nuk e njoh mirë... :p
   
  TinkerBell and joetisti_ like this.
 11. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Për t'u ikur obligimeve :(
   
 12. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  TinkerBell likes this.
 13. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Kur t'i njohesh,do kujtohesh qe jane po ato qe ke lene,andej..se s'ka shume,laje-thaje,po keto jemi :p
   
  Artin likes this.
 14. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Sa dhelpër që është kjo :p

  Tema: Për t'u relaksuar içik... ja, dashurit e tilla ndihmojnë.
   
  Lisa likes this.
 15. gin-gin

  gin-gin Forumium maestatis

  per te kontrolluar a ma ka heq bllokun @wanderer
   
  SurferChick likes this.
 16. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Kisha nje pergjigje pezull,ndaj u futa!
   
 17. MrCool

  MrCool Oldschool

  Me qe nuk shtyhet, them me mire te vij ketu te lexoj ndonje gje te bukur.

  Sent from my SM-G935F using Tapatalk
   
 18. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  pertoja te hap dritaren, dhe hapa af per te marre pak ajer.
   
  Artin likes this.
 19. SurferChick

  SurferChick Forumium maestatis

  Kry thiu akoma na ka ber bllok
   
  gin-gin likes this.
 20. Artin

  Artin Papirus rex

  Kam vënë re se ti hyn në forum vetëm në darkë vonë.
  Lisa hyn vetëm paradite.
  Kurse unë, Ela, TinkerBell etj. nuk kemi orar, mund të hyjmë papritur në çdo moment të ditës, ndoshta sepse hyjmë nga telefoni.
   
  joetisti_ and TinkerBell like this.

Shpërndajeni këtë faqe