Arsyeja e cila u beri te hynit ne forum sot?

Diskutime tek 'Thashetheme, etj. etj.' filluar nga BeRaTsi_MiZeRje, 24 Sep 2014.

 1. BuuM

  BuuM Primus registratum

  Hhhahahahahaha @Z-amira akoma ti me ankesat
   
 2. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Mirdita.E pyeten sot shkruesin....cfare do na sjellesh neser???
  Perse keshtu(gjoja kinse se disha).
  Eshte 8 Marsi,dhe qerasen femrat!!
  Hmmmmm....tashti qe thu tina: une s`jom prister ose bamires.Por m.gj-te,edhe per disa euro sjom keq.Jeni(se po t`gjoshin ne do te tjera)te kenaqura me.....qokollata?
  DAKORD....e dija(do me thene sipas meje kshu tip.....lloshi por....QUHET si per diten e GRAVE).
  Ne po dal ti BLEJ bash TANI.
  PS....KLANI i Airbourne ju uron SOT dhe NESER gezuar FESTEN FEMRAVE, te cdo lloj PROFESIONI apo ATYRE ne SHOQERI.

  FAZIT....do te tjereve ju SHKRUAJ....kush ma gjen ETIMOLOGJINE e fjales......skerBYTHjet.

  Kane 1.000 euro si shperblim.

  Naten e mire.
   
 3. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Se di as vete... thashe mos kisha harru passin ... por se kisha harru
   
 4. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Kqyr,kqyr......AIRBOURNE na osht vesh si americon(do ta vreni SPORTIV).
  Alexander(nje rus tjeter ne pune,dhe Arbeni ka ARRITUR ti NJOHE)se si vishet NJONI,ste merr leje ty apo Putin....lol.
  Mrena u XI,por skishte c`bote.
  AproPO....lexova nje lajm (diku)...Vritet promovuesi i Turizmit ne Alpet Shqiptare.

  Dhe me beri te SHQYHEM gazit me nje pergjigje....Disa vrasje mund te jene edhe dore shkau, si kjo e promovuesit te turizmit. Pa dyshim qe edhe agjentura te huaja armiqesore veprojne ne Shqiperi.

  Qe i BIE ne SHQIP(se di ne BENI me u mor me HAJGARE)....PATETIKE apo me hijen e.....ndjekjes se persekutimit.Atehere....kur arrin ky(se eshte njeri i DITUR apo me KRYE PLOT) te shkruaje IDIOTESIRA,perfytyro KATNARET dhe CIJELLACET ka MITRAviqa dhe LLAPA.

  POR...SOT....nje KOHE e MREKULLUESHME,dhe SHKRUESI eshte ne ABSOLUT hormones FORME.
  Qe kuptohet....nje shetitje me dyrrotak si CLAN, pershendetje per arrnautet...und  TSCHYSS.

  7155xJ-XsDL._UY550_.jpg $_72.JPG Download.jpg
   
 5. Artin

  Artin Papirus rex

  E bukur kjo biçikleta Pinarello! Jotja është?

  Arsyeja e hyrjes... thashë të shoh njëherë ç'bëhet këtej.
   
  Airbourne likes this.
 6. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  E IMJA...origjinale nuk e di.

  U bene kater pyetje(pardje).
  1-perse e beni kete mesim!
  2-Kur per here te fundit!
  3-Cfar mendoni per mesuesin(djale i zgjuar)
  4-Cfar deshironi.
  Pergjigjet ishin KETO..

  1-Qe mos te marrim masat e gabuara.
  2-Para dy vjetesh.
  3-Ne perfundim,sa i afte eshte(ndjese per mendimin e THENE)
  4-INSHALLAH keto qe do mesojme,nuk i TAKOJ ne REALITET.PEACE and LOVE.

  Behej fjale per ndihmen e shpejte,apo kur nje i aksidentuar kerkon ndihmen tone(time).

  Pastaj...zgjidhni nje teme...mora ate kur ke infeksion ne goje,ose kur nje objektiv i jashtem te fut helmin(grerez,blete,mize e te tjera).

  Emil Mabu(kolegu im i punes,afrikan nga Kameruni).

  Tema JOTE?

  Perse Benu?

  Sepse nuk e di sa insekte keni juve ne Afrike!!!!

  Hahahah...lol Benu.

  E di si o puna RRUMO...MUA nuk me PLAS se cfar mendojne te tjeret,je OKAY.

  Danke Benu.

  Ska perse.....  Naten e mire...dhe POSHTE FASHISTAT me flamur.
   
 7. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Na thriti pergjegjesi(i imi) i planit te punes.
  Beno...okay!
  Pa dyshim.
  ti e di rutinen per premie(suficit pare) ne baze te notave(se ene KTU paska kamunizem..nejse).
  Jam i kenaqur prej teje,skam kritike...ti?
  Kete e dini juve,thjesht mund ti vrej notat?
  Kto jane...dhe 2-sh te gjitha.
  I bie 9-te si NOTE...jo keq.
  Masanej Ismaili nga Maroku,vazhdoi rradhen.
  Beno...cfar notash pate.
  Molo mu s`me PLAS e kaloj klasen apo jo.
  Perse-Ben!
  Sepse,ne kontraten TIME te PUNES SHKRUHET...Punedhenesi nuk detyrohet qe fitimet ti ndaje me juve.
  Dhe kam hedhur firmen.
  Kemi nevoje dhe per nje fjale motivuese-Moli.
  Beni e ka kaluar kete faze...Ismail.  GREATE.
   
 8. Poshnjari

  Poshnjari Kontribues tek Shqipopedia

  Kisha kohe pa u futur.
   
 9. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Nje katnare ka Dibra ode dibrone,i bi larg qe te hyje mrena ose ta HAJE.
  Njeri ka myzeqeja,AKOMA ska hequr MORRAT dhe ju thote do te tjerave...skeni kellqe te mateni me mua,ose LONI me plis LALUC mbi kaptine.
  Nje qeter ka rruga e Krrabes,NJELI me biografira,duke pasur MAFIOZE ne fisic qlirimtar trojan.
  Kapua,nje JEVG qe akoma NUK e DI se si ka pas kene NDERTUAR,ose se si beheshin MOZAIKET.

  1024px-Vergilio_mosaico_de_Monno_Landesmuseum_Trier3000.jpg

  PS....me kta LOQET dhe FSHATARUCET do merremi=NE.

  FAZIT....me MIRE degjojme pak HISTORI(me ose pa gabime).  Fillim jave te MBARE....MUA dhe MIQVE.

  ENDE.
   
 10. Eléonoré

  Eléonoré Valoris scriptorum

  Kapua i vertete me cfare kam lexuar une nuk eshte ai evgjiti arapci i cili nuk e ka idene si ndertohen mozaiket. Po te kishte qene durrsak si gurax-i, i cili eshte KAPUA, ndoshta do t'a dinte me mire.

  Per sa i perket atij myzeqarit morracak le te them se faji qe zuri ca morra mund te jete pak i imi. Ate e mora pak inat ne fillim per arsye se me propozoi hapur. Qe me ngeci kafshaten e bukes ne goje.

  Ajo qe njerezit duhet te urojne eshte te mos merren inat prej meje. Se kam intensitet te larte dhe te bej te te kercasin llambushkat. Kete e bej pa qellim. Vetem kur jam ne pozite vetmbrojtjeje.

  Atij morracakut i keshilloj perdorimin e DDT-se per pastrimin e tyre.

  Ps. Une t'a mora ne kthese me kete perjashtimin e fundit. Dola para teje dhe lejohem te futem pas teje.


  El
   
 11. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Cdo fillim e ka nje mbarim.
  Me KALBARAQER brenda kafazit te kockave dybrinjenjishe AIRBOURNE nuk rri dot.Nuk pushojne QELBANIKET pa u krenosur.
  PS....NJONI ja ka mor doren perjashtimeve,ndersa per GURAX, ai ZGJEBSI ka kominati si vje ke maja e.............PENISIT(se bojne hulumtime PLEHRAT).
  Naten e mire
   
 12. Passion- Al

  Passion- Al Forumium maestatis

  Q'ka po boni ketu ju more?

  Hyra ne forum (qe ti permbahem temes)sepse ju lexova juve.

  Beni edhe El !

  Ju pershendes,edhe ika. :D
   
  Airbourne likes this.
 13. BeRaTsi_MiZeRje

  BeRaTsi_MiZeRje Aktivist i AlbForumi

  Pershendeje te gjitheve, si po kaloni me karantinen?
   
 14. Poshnjari

  Poshnjari Kontribues tek Shqipopedia

  Po u kthehemi forumeve :D
   
 15. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Je GJITHASHTU i pershendetur.

  AproPO.....perseri pune(Pa deshire)dhe APET inshallah nuk semuremi.

  Pa e zgjat per ate VIRUSIN e bardhe nga korqa,ta lexoje pasardhesi ilir,apo miku i atij QELBSIT per formimin e vocrrakeve.

  Edukimi.

  Prindërit që mendojnë se mund të ndikojnë në personalitetin e fëmijës së tyre janë apo e kan gabim. Ju mund të jeni një model , vlera të formës që mbështesin fëmijët në zhvillimin e tyre dhe i ndihmojnë ata të shkojnë në rrugën e duhur, por edukimi në kuptimin klasik përbën vetëm një pjesë të vogël të formimit të personazheve te vockla.

  Një rol tjetër i rëndësishëm, me rritjen e moshës, merr................... mjedisin shoqëror si miqtë dhe shkolla. Përvojat e rëndësishme, veçanërisht në vitet e para të jetës, gjithashtu mund të jenë formuese.

  Fakti që çdo fëmijë ka dobësitë dhe pikat e tij të forta, dhe preferencat e veta dëshmon se nuk mund të ekzistojë një formulë edukative që i përshtatet të gjithëve.

  Si rregull, njerëzit ruajnë personalitetin e tyre themelor, por ka edhe rrethana në jetë nën të cilat qenia mund të ndryshojë.

  Sa më shpejtë rritet një fëmijë, aq më qartë kristalizohet lloji i tyre. Tendenca themelore tashmë mund të njihet në moshen............... tre vjeq.

  FAZIT,,,,,,,,,njoftoji nga ana e ime qe ka dale nje teori e RE per iliret.
  KLM.....edhe NA veda po shkojna.
   

Shpërndajeni këtë faqe