Arsyeja e cila u beri te hynit ne forum sot?

Diskutime tek 'Thashetheme, etj. etj.' filluar nga BeRaTsi_MiZeRje, 24 Sep 2014.

 1. BuuM

  BuuM Primus registratum

  Hhhahahahahaha @Z-amira akoma ti me ankesat
   
 2. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Mirdita.E pyeten sot shkruesin....cfare do na sjellesh neser???
  Perse keshtu(gjoja kinse se disha).
  Eshte 8 Marsi,dhe qerasen femrat!!
  Hmmmmm....tashti qe thu tina: une s`jom prister ose bamires.Por m.gj-te,edhe per disa euro sjom keq.Jeni(se po t`gjoshin ne do te tjera)te kenaqura me.....qokollata?
  DAKORD....e dija(do me thene sipas meje kshu tip.....lloshi por....QUHET si per diten e GRAVE).
  Ne po dal ti BLEJ bash TANI.
  PS....KLANI i Airbourne ju uron SOT dhe NESER gezuar FESTEN FEMRAVE, te cdo lloj PROFESIONI apo ATYRE ne SHOQERI.

  FAZIT....do te tjereve ju SHKRUAJ....kush ma gjen ETIMOLOGJINE e fjales......skerBYTHjet.

  Kane 1.000 euro si shperblim.

  Naten e mire.
   
 3. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Se di as vete... thashe mos kisha harru passin ... por se kisha harru
   

Shpërndajeni këtë faqe