Arsyeja e cila u beri te hynit ne forum sot?

Diskutime tek 'Thashetheme, etj. etj.' filluar nga BeRaTsi_MiZeRje, 24 Sep 2014.

 1. BeRaTsi_MiZeRje

  BeRaTsi_MiZeRje Aktivist i AlbForumi

  te ran dhembet ty :p
   
  scadarsko likes this.
 2. tropojanja

  tropojanja Çike Malsie

  OOII ME LOT PRZ :p:p
   
  BeRaTsi_MiZeRje likes this.
 3. tropojanja

  tropojanja Çike Malsie

  mos rri ne ambjente te myllmee se qeka e rreikshme :p
   
  scadarsko and BeRaTsi_MiZeRje like this.
 4. Step

  Step Enjoy Life :)

  Kot ben ai po he ai thot ku te gjej ashensor e te futem :p
   
  scadarsko and tropojanja like this.
 5. tropojanja

  tropojanja Çike Malsie

  ERDHE TI EE :p:pparaqit forcen??:p:p
   
  scadarsko likes this.
 6. Step

  Step Enjoy Life :)

  Vetem nga nick qe kam esht forc e mjaftueshem :D
   
  tropojanja likes this.
 7. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  Jo at femer qe eshte n imazhe nuk a stil per mua sthash tjeter..
   
  BeRaTsi_MiZeRje likes this.
 8. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  Hahahah direkt bej sikur po flas me dikend tel e keshtu shpetoj...
   
  Step and tropojanja like this.
 9. tropojanja

  tropojanja Çike Malsie

  hahahah kaq skary asht :p:p
   
  scadarsko likes this.
 10. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  Jouotaie="tropojanja, post: 1001856, member: 13218"]mos rri ne ambjente te myllmee se qeka e rreikshme :p[/quote]
  Jo si ajo kam nje komshije e gjithmon marr shkallet kur hyn n ashencor.....
   
  tropojanja likes this.
 11. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  Katastrofe se a e din se ketu femrat nuk jane aspak te bukura....
   
  tropojanja likes this.
 12. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  Hahahaha mos u rrahni mos u zini se macoku eshte imi..
   
 13. Step

  Step Enjoy Life :)

  Pse sthua ti paske rrugdalje per cdo gje .. Rrin naten zgjuar dhe i mendon ? :p
   
  scadarsko likes this.
 14. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  Normale ka gjithmon solutions naten nuk mendoj jo por bej plane
   
 15. Step

  Step Enjoy Life :)

  Lum komshija qe te ka :p
   
  scadarsko likes this.
 16. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  Njeriu n momente veshtira duhet naten dhe mbas mes nate....
   
  Step likes this.
 17. tropojanja

  tropojanja Çike Malsie

  hahahahahahah sidomos kur bie shi bubullima:p:p
   
  scadarsko likes this.
 18. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  Jo Kur ka bubullima hyjm nen shtrat .....
   
  tropojanja likes this.
 19. tropojanja

  tropojanja Çike Malsie

  por kur ska..mbi shtrat :p:p
   
 20. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Se skisha arsye
   

Shpërndajeni këtë faqe