Arsyeja e cila u beri te hynit ne forum sot?

Diskutime tek 'Thashetheme, etj. etj.' filluar nga BeRaTsi_MiZeRje, 24 Sep 2014.

 1. Step

  Step Enjoy Life :)

  Dmth kur ke interes se neglizhon komshijen eeee :p
   
  scadarsko likes this.
 2. tropojanja

  tropojanja Çike Malsie

  tii shoqeeee hyn e del..kshu e :p:p
   
 3. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  Pse ta le te therrasi zjarrfiksen me na terbu fare sirenat..
   
  tropojanja likes this.
 4. tropojanja

  tropojanja Çike Malsie

  :hidhu::hidhu::hidhu::hidhu::hidhu::hidhu:
   
  scadarsko likes this.
 5. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  Hahaha
   
 6. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Ju te dy neser ne zyre, keni dale jashte kontrollit :giggle:
   
  Dreamer, scadarsko and tropojanja like this.
 7. tropojanja

  tropojanja Çike Malsie

  THUAAA:p:p
   
  scadarsko likes this.
 8. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  ote="El@, postsujet: 1001944, member: 13259"]Ju te dy neser ne zyre, keni dale jashte kontrollit :giggle:[/quote]
  Vet E ke fajin na le mas dere tuj fol ....-deshem kalonim kohen ben ftohte na jep pak caj.....
   
 9. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Vet E ke fajin na le mas dere tuj fol ....-deshem kalonim kohen ben ftohte na jep pak caj.....[/quote]
  Neser do ndeshkoheni qe te dy , na i keni ber forumin lart e poshte lemsh
   
 10. tropojanja

  tropojanja Çike Malsie

  Neser do ndeshkoheni qe te dy , na i keni ber forumin lart e poshte lemsh[/quote]
  ahahahaaa tan diten ket pun kena baa :p:p
   
  scadarsko likes this.
 11. Step

  Step Enjoy Life :)

  Ti sikur sdoje as ne ashensor ta kishe pran :p
   
  scadarsko likes this.
 12. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  Po jo at zombin moj por ate perballe eshte vejushe
   
 13. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  ahahahaaa tan diten ket pun kena baa :p:p[/quote]
  Ka pas shume pluhur dhe vendosem t vraponim neper koridore...... Keshtu ju erdhet
   
  tropojanja and BeRaTsi_MiZeRje like this.
 14. BeRaTsi_MiZeRje

  BeRaTsi_MiZeRje Aktivist i AlbForumi

  mirmengjesi si ma keni ber gjumin?
  a keni fjet ndonjecik ?
   
 15. BeRaTsi_MiZeRje

  BeRaTsi_MiZeRje Aktivist i AlbForumi

  arsyea pse hyra sot eshte te postoja EROS :p
   
 16. tropojanja

  tropojanja Çike Malsie

  te shoh iher se cbehet :p:p se nami qeka ba?:p:p
   
 17. BeRaTsi_MiZeRje

  BeRaTsi_MiZeRje Aktivist i AlbForumi

  ku eshte ber nami ketu dhe nuk e di un :p
   
  tropojanja likes this.
 18. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Kot per qef hyj :D
   
  tropojanja likes this.
 19. BeRaTsi_MiZeRje

  BeRaTsi_MiZeRje Aktivist i AlbForumi

  ti nuk hyn kot , ti ke shume arsye qe hyn ne forum :)
   
 20. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Qe kur kshu ti dike arsyet e mia te shumta ?
   

Shpërndajeni këtë faqe