asdren bytqi

Diskutime tek 'Muzika' filluar nga asdren, 28 Mar 2010.

  1. asdren

    asdren Primus registratum

    asdren bytqi

    Kengetari me i ri ne Prizren vjen me ni kenge me kungja te inat-g te vet...Asdren Bytyqi i njohur si Dren'b eshte rritur ne Prizren-Arbanë....Dren'b ka filluar me rap prej 2008...tekste e kengve i ben Leendy...kurse ingjizmin e kengve dhe miksimin e ben Arbanet Prodcion...
     

Shpërndajeni këtë faqe