Atletika shqiptare

Diskutime tek 'Sporti Shqiptar - Futboll, Atletike etj' filluar nga Tony326, 28 Apr 2004.

 1. Tony326

  Tony326 Primus registratum

  Atletika shqiptare

  Sot dua te shkruaj per mbretereshen e sporteve atletiken, qe ne vitet e fundit po i humbet emri ne arenen e sportit shqiptar,
  c,mendime keni ju per atletiken ?
   
 2. Guest

  Re: Atletika shqiptare

  TONI 326

  Ke shume te drejte por kuptohet perse?

  Sepse ne SHQIPERI te jesh Futbollist i mire dhe nuk mund te fitosh aq sa meriton,dhe te jesh nje Atletist nuk bohet llefe fare prandaj kane te drejte qe ikin te ghithe.
   
 3. Tony326

  Tony326 Primus registratum

  Re: Atletika shqiptare

  hej Indiano

  kam marre pjese vite me rradhe si atlet dhe kam patur fatin te bej gara se bashku me atlete te njohur te atletikes shqiptare si pavllo Mihali, Ajet toska, klodeta gjini etj dhe e njoh vetemohimn qe kane pPATUR ATLETET TONE: jemi i vetmi vend ne Evrope qe nuk kemi akoma Stadium me piste gome por vetem me dhe te kuq....miresevini ne ABSURDISTAN
   
 4. Guest

  Re: Atletika shqiptare

  Toni 326 ne çfare ke konkuruar ne atletike, dhe me çfare ekipi.
   
 5. Tony326

  Tony326 Primus registratum

  Re: Atletika shqiptare

  kam bere kercim me shkop per klubin 17 nentori, qe nga mosha e femijerise deri ne korrik te 90 kur ika me Ambasadat.
   

Shpërndajeni këtë faqe