Bëhuni t'sinqertë...

Diskutime tek 'Muzika' filluar nga illyricus, 21 Mar 2003.

 1. illyricus

  illyricus Primus registratum

  Bëhuni t'sinqertë...

  Sabri Fejzullahu ësht' këngëtar ma i mirë se shumica absolute e këngëtarëve shqiptarë të t'gjitha viseve. Ma merr mendja se kurrë atij s'i jepet mirënjohja që e meriton.
   
 2. SkinArt

  SkinArt Primus registratum

  Re: Bëhuni t'sinqertë...

  Ne kete rast se ka fain populli qe nuk i jepet mirnjoja nqs nuk vlersohet nga populli ateher sdo me mend
   
 3. illyricus

  illyricus Primus registratum

  Re: Bëhuni t'sinqertë...

  'Populli' nuk je veç ti.
   
 4. SkinArt

  SkinArt Primus registratum

  Re: Bëhuni t'sinqertë...

  e paske kuptuar komplet gabim pergjigjen time lexoje dhe nje here me vemendje

  sa per sabriun disa kenge qe i kam degju me kan pelqy
   
 5. illyricus

  illyricus Primus registratum

  Re: Bëhuni t'sinqertë...

  Okej...falëm. 'shtirë me kuptu nganjiherë nëpër këto forume se kur t'lexosh nuk e merr vesh tonin me t'cilin t'drejtohet dikush.
  Cilat kangë jonë ato si t'pëlqejnë?
   
 6. SkinArt

  SkinArt Primus registratum

  Re: Bëhuni t'sinqertë...

  Me Ke Prishe Gjumine Nates

  dhe ate tjetren Ajte esht prishtina Atje eshte rrugavoa zemer e plagosur atje eshte kosova

  nje tekst nga nje kenge e tije e njohur
  kete ekam degju perher te pare para nja 7 a 8 vjet mduket dhe ca te tjera po sja mbaj mend titujt gjithsesi Sabriu eshte kengetar shume i mire
   
 7. illyricus

  illyricus Primus registratum

  Re: Bëhuni t'sinqertë...

  Kjo e dyta ka qenë e Festivalit t'Këngës kur ka marrë pjesë për herë t'parë Sabriu.

  Nëse ke ndonji share-program (psh kazaa) merri edhe:
  Hija e flokut tënd
  Do të kemi Shqipëri
  Mos i leni dritat fikur

  sa për fillim.... /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 8. SkinArt

  SkinArt Primus registratum

  Re: Bëhuni t'sinqertë...

  flmn kam kazaa por vetem nje kenge gjeta titulli ishte
  Albanian Mix Sabriu Adelina Skumbin kryeziu dhe nje tjeter
   
 9. illyricus

  illyricus Primus registratum

  Re: Bëhuni t'sinqertë...

  Po, e kanë zakon shqiptarët mos me i shënu emrat e këngëve mirë /pf/images/graemlins/laugh.gif . Unë i kom dhjetëra kangë t'tij. Provo n'kohë t'ndryshme se ndoshta m'gjen mu' online. Provo edhe me shqip e albanian se ashtu i kom gjetë unë.
  Tung.
   

Shpërndajeni këtë faqe