B.O.K. - "Thas How Im Down" (New Talent)

Diskutime tek 'Muzika' filluar nga shqipe_b, 6 Aug 2005.

 1. shqipe_b

  shqipe_b Primus registratum

  B.O.K. - "Thas How Im Down" (New Talent)

  New talent from Sickoz By Heart / EC Family has recorded a new song

  Thas How Im Down

  mundeni me degju kang tjera nga ky rreper :

  Everything Will Be Ok love song
  Me Infrakt Ne Zemer Diss
  I'm Sorry Meanful song

  ka dhe shum shum keng te tjera me grupin e tij SICKOZ BY HEART, me rrepera te ndryshem si Triot nga TBA, grupin EC nga TBA etj...

  lshoni komente per ket person
   

Shpërndajeni këtë faqe