BABILONIA

Diskutime tek 'Muzika' filluar nga Megg, 11 Dec 2010.

 1. Megg

  Megg Carpe Diem

  White Label-Babilonia,,,
  Sa ju pelen kjo kenge???
  Mua shuuume.....
   
 2. Hank

  Hank Valoris scriptorum

  Kjo qenka muzike disco ...
  Nuk para degjo te tille muzike, megjithate tingujt ne fillim ngjanin pak ballkanik!
   
 3. Megg

  Megg Carpe Diem

  Po,,,muzika ritmike me e bukur per mendmin tim....(per momentin)
   
 4. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  me e preferuara nga rinia sarandiote.I LIKE THIS VERYYYYYYYYYYYYYYYY MUCH
   
 5. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  mua akoma me sssssssssssssssssshhhhhhhhhhhhhhhhhuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.
   
  MegiB likes this.
 6. Holland2010

  Holland2010 Forumium maestatis

  Edhe Çanit i pelqen shume :)
   
 7. Megg

  Megg Carpe Diem

  Edhe nga rinia Shkodrane gjithashtu Klodi.....
   
 8. arianit_90

  arianit_90 Primus registratum

  MegiB likes this.
 9. Megg

  Megg Carpe Diem

 10. gangsterja

  gangsterja Primus registratum

  E kam degjuar dhe me pelqen shume pasi ka shume ritem dhe vendoset ne c'dovend.Ne ditet e sotme pelqehet nga rinia(sidomos adoleshenteve).
   

Shpërndajeni këtë faqe