Balotelli në lidhje me: Carla Howe yllin e Playboyt! (Foto)+16

Diskutime tek 'VIPat me famë botëore, klubi i Fansave' filluar nga BeRaTsi_MiZeRje, 7 Sep 2014.

 1. BeRaTsi_MiZeRje

  BeRaTsi_MiZeRje Aktivist i AlbForumi

  [​IMG]


  Futbollisti italian, Mario Balotelli, është në lidhje me yllin anglez të Playboyt, Carla Howe – njoftojnë mediat italiane.
  [​IMG]

  Sulmuesi i Liverpoolit ndërpreu lidhjen me të fejuarën e tij, Fanny Neguesha, menjëherë pasi shkoi në Angli, ku u raportua se kishte filluar nj lidhje të re.

  [​IMG]

  SuperMario dhe bukuroshja belge kanë qenë në lidhje qe një vit e gjysmë, ndërsa në muajin qershor ai i propozoi martesë në një plazh në Miami, por La Repubblica njofton se lidhja e tyre ka marrë fund.

  [​IMG]

  Dhe tash njoftohet se Howe është e dashura e tij e re.

  Carla Howe ka qenë shkaktare e problemeve martesore edhe për mbrojtësin e Juventusit, Patrice Evra.

  [​IMG]
   
 2. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Forza Mario se e kape fikun
   
 3. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Tani qe e morem vesh do fleme te qet :D
   

Shpërndajeni këtë faqe