bande shqiptare qe ia vlen

Diskutime tek 'Muzika' filluar nga Rornela, 25 Jun 2013.

 1. Rornela

  Rornela Forumium praecox

   
  Al-Punk likes this.
 2. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  Thash se eshte noj n bande e organizume kriminelesh .......-muzike OK,a bâ muzika n shqipni si tregu i camve n titane tuj shit zhele. dikur shkollat artistike duhej mund e djerse ti perballoje,e sot le para bien nje tasjere elektronike e kompozon vete muziken...
   
 3. Rornela

  Rornela Forumium praecox

  por ama keta jane te mir dhe mesa di un ska asnje gjurm tastiere.... por gjithsesi se mora vesh nese te pelqeu apo jo :p
   
  Hektor12 and scadarsko like this.
 4. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  Po shume me pelqeu biles mû kujtua koha e bledar Seiko n vit et e fillim demokracise.....
   
  Gay and Rornela like this.
 5. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  Mos je dhe ti ne kete bande?
   
  Hektor12 likes this.
 6. Rornela

  Rornela Forumium praecox

  joooo fatkeqesisht :p ..... ata jan te gjithe cuna
   
  scadarsko likes this.
 7. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  Me kujton disa goca ketu ou banoj une.....alto CDO te ejte shkojn tek nje bar café e bejn muzike JAM.....e pelqejn keto zhanre muzike me shume se djemte
   
 8. Rornela

  Rornela Forumium praecox

  shume mir per to :) dhe mu me pelqen heavy metal shum :D
   
  Hektor12 and scadarsko like this.
 9. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  Def lepard, iron maiden........
   
 10. Rornela

  Rornela Forumium praecox

  po po sidomos iron maiden :hidhu:
   
  scadarsko likes this.
 11. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  Mû m pelqen ky i riu biberi hahahaha kendon bukur
   
  Hektor12 and Rornela like this.
 12. Rornela

  Rornela Forumium praecox

  hahahahahaha mu sme pelqen fare ai surrati
   
  scadarsko likes this.
 13. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  Mos ma shaj biberin mû EEE se ta po t hedhi kripe shume ne gjelle
   
 14. Rornela

  Rornela Forumium praecox

  une nuk e shava , vetem thash qe sme pelqen :p
   
  scadarsko likes this.
 15. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  Vertet SKA RENDESI BIBERI. THJEHT QESHA....me fal per prishje qetsije publique tek tema jote.....
   
 16. Rornela

  Rornela Forumium praecox

  ske pse kerkon falje :)
   
  Hektor12 and scadarsko like this.
 17. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Keta e nisen shume mire ... dhe se di pse e lane ... me kan epelqyer dhe akoma me pelqejne ;

   
 18. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

   
  dr love likes this.
 19. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Edhe keta nuk harrohen ...

   
  dr love likes this.
 20. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

Shpërndajeni këtë faqe