bande shqiptare qe ia vlen

Diskutime tek 'Muzika' filluar nga Rornela, 25 Jun 2013.

 1. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

 2. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

 3. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

 4. dr love

  dr love Locus omnem

  LYNX
   
  Hektor12 likes this.
 5. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  mire jane dhe keta
   
  dr love likes this.
 6. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

   
  dr love likes this.
 7. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

   
  dr love likes this.
 8. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

   
  dr love likes this.
 9. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

   
  dr love likes this.
 10. dr love

  dr love Locus omnem

  Banda e Vedat Ademit..vdes
   
 11. Sinner

  Sinner Gentleman

  Votra .. Asgje sikur dielli . jan te papar
   
  Almaa'95 likes this.
 12. dr love

  dr love Locus omnem

  Asgje sikur dielli kan nje timber te vecante..edhe muziken e kan ndr..kam kohe pa i pare.sikur kan humbur pak?
   
 13. Sinner

  Sinner Gentleman

  vertet sjan shfaqur me po e kane lene nje trashegimi te vogel :)
   
 14. dr love

  dr love Locus omnem

  ke.ate kengetarin..Mentorin..apo e kam gabim?
  kan pas nje kenge qe ishte shume e degjuar para ca vitesh..sme kujtohet tani?
   
 15. Sinner

  Sinner Gentleman

  ?
   
  dr love likes this.
 16. dr love

  dr love Locus omnem

  jo kjo.Prit se mu kujtua.
  dhe kur ste kam prane..kur ste kam pran

  keshtu vazhdon.sme kujtohet me shume
   
 17. Sinner

  Sinner Gentleman

  jan votra kto.. kur te kam prane
   
 18. dr love

  dr love Locus omnem

  aa i paskam ngaterruar..po shume e bukur vertet..kam kohe pa e degjuar
   
 19. Sinner

  Sinner Gentleman

  mua me pelqen shume ajo vetem me thuaj
   
 20. dr love

  dr love Locus omnem

  se mbaj mend..kur ta degjoj mbase me kujtohet.
  tani po degjoj Erik band..kan kenge te bukura.
   
  Sinner likes this.

Shpërndajeni këtë faqe