bande shqiptare qe ia vlen

Diskutime tek 'Muzika' filluar nga Rornela, 25 Jun 2013.

 1. dr love

  dr love Locus omnem

 2. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  Déri ne vitet 2000 numeroheshin shume banda shqiptaresh kriminele rivale mes partive ne pushtet,kto banda u asgjesuan nga vete dora que i krijoi ne momentet kur nul ju nevojiteshin me partive ne pushtet,dhe eshte qesharake fakti kur po keto drejtues mundohen te mashtrojn popullin gjoja po luftojm krimin e organizuar.....KTO banda shqiptaresh Jan PD dhe PS !
   
  Hektor12 likes this.
 3. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

 4. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

 5. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

 6. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

 7. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

 8. the king

  the king Forumium praecox

 9. the king

  the king Forumium praecox

 10. the king

  the king Forumium praecox

 11. the king

  the king Forumium praecox  Keta ja vlenin ............ grupet e para rrok .
   
 12. the king

  the king Forumium praecox

 13. the king

  the king Forumium praecox  Per sonte boll me kaq .
   
 14. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Me ROCK SHQIPTAR sipas meje jane: ELITA 5 dhe Djemte e Detit.

  ROCK
  ROCK
  RULES.
   
  Almaa'95 likes this.
 15. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  A ju lamasher...dollia gezuar

  Si ja thote sokratis.
   
 16. Gay

  Gay Primus registratum

  edhe elita 5 eshte shum e mire :) NE itali jane shum te njohur :)
   

Shpërndajeni këtë faqe