barsaleta--xhinj mblidhuni dhe thoni qyfyren me te bukur qe dini

Diskutime tek 'Chit Chat me Chatistet e Tjere' filluar nga robua life, 5 Aug 2003.

 1. robua life

  robua life Primus registratum

  barsaleta--xhinj mblidhuni dhe thoni qyfyren me te bukur qe dini

  o.k kjo eshte faqja juaj njerez te barsaletave . ketu provoni forcen tuaj..........
   
 2. robua life

  robua life Primus registratum

  Re: barsaleta--xhinj mblidhuni dhe thoni qyfyren me te bukur qe dini

  kesulkuqja del nga shtepia me shporte ne dore dhe mer rrugen per te shkuar tek gjyshja e vet.Ruges takon miq te saj qe e porosisin 'kujdes nga ujku kesulkuqe se te ha ai'
  ndahet nga ata dhe mer rrugen e pyllit me kenge ne goje kur shef ne pyll nje shkurre qe tundej fort .si kurioze qe ishte afrohet dhe sheh ujkun mbrapa shkures dhe e pyet-
  -O ujk pse i ke veshet kaq te medhenj ti ?
  -Per te te pare ty -ia kthen ujku dhe iken me vrap mbrapa nje shkureje tjeter
  kesulkuqja i qepet nga pas dhe e pyet perseri -
  -Po syte pse i ke kaq te medhenje ti ujk?
  -Per te te pare ty -ia kthen ujku dhe iken nxitimthi mbas nje shkureje tjeter .Kesulkuqja i qepet prap nga mbrapa dhe e pyet perseri -
  -Po dhembet pse i ke kaq te medhenj ti ujk?
  -Oooohhhhuuuuuuuuu dhe ti kesulkuqe -ia kthen ujku i nxehur
  -Do me lesh rahat te dhjes apo si e ke hallin ti
   
 3. hot

  hot Hotgirl

  Re: barsaleta--xhinj mblidhuni dhe thoni qyfyren me te bukur qe dini

  kjo tema esht per ke barcoletat!!
  moderatoret duhet ta zhvendosin ose ta mbyllin s ekam pershtypjen qe edhe atje ekziston nje teme e tille!!
  sorry & flm per mirukptimin /pf/images/graemlins/smile.gif :shrug:
   
 4. blendiys

  blendiys Primus registratum

  Re: barsaleta--xhinj mblidhuni dhe thoni qyfyren me te bukur qe dini

  Tani rradhen e ka Helena,let the show begin :rockband:
   
 5. hot

  hot Hotgirl

  Re: barsaleta--xhinj mblidhuni dhe thoni qyfyren me te bukur qe dini

  :lol: ,byroja thuaj :tipsy:
   
 6. I love new york

  I love new york Primus registratum

  Re: barsaleta--xhinj mblidhuni dhe thoni qyfyren me te bukur qe dini

  me kerkese edhe te disa anetareve, qe jane kaq te interesuar per mbarevajtjen e AF, kjo teme mbyllet sepse egziston tek forumi "Humor & Barcaleta"
  Faleminderit "Byroja"
   

Shpërndajeni këtë faqe