Bashkëshortet e funksionarëve që u bënë ikona mode

Diskutime tek 'Moda' filluar nga Aki, 27 Aug 2015.

 1. Aki

  Aki Paint It Black

  Grace Kelly (1929-1982), qe beri realitet perrallen e hirushes. Nje aktore amerikane qe u martua me princin Rainier III dhe u be princesha e Monakos...

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  Almaa'95 likes this.
 2. Aki

  Aki Paint It Black

  Jacqueline Kennedy Onassis (1929-1994), gruaja e presidentit John Kennedy, dhe pastaj e Aristotle Onassis...

  upload_2015-8-27_0-49-25.jpeg
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
 3. Aki

  Aki Paint It Black

  Michelle Obama (1964- ), akoma gjalle :p, sot nen krahun e presidentit aktual te SHBA, Barack Obama

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
 4. Aki

  Aki Paint It Black

  Mbreteresha Rania (1970- ), bashkeshortja e Abdullah bin Al-Hussein, mbreti i Jordanit

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  ShKoDRaN_PuRo likes this.
 5. ShKoDRaN_PuRo

  ShKoDRaN_PuRo Papirus rex

  Ti si me ken e FBI ku i gjen kto info :p
   
 6. Aki

  Aki Paint It Black

  Catherine, dukesha e Cambridge (1982- ), bashkeshortja e princit William te Mbreterise se Bashkuar,

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  Almaa'95 and ShKoDRaN_PuRo like this.
 7. Aki

  Aki Paint It Black

  hahah, ne google :D
   
 8. ShKoDRaN_PuRo

  ShKoDRaN_PuRo Papirus rex

  paske google te vecant ti :p
   
 9. Aki

  Aki Paint It Black

  hahahahahah
  me te njofshem te Page dhe Brin :p
   
 10. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Marshalla :D
   
 11. Aki

  Aki Paint It Black

  Dreamer kto qe jane gjalle te martuara skam si ti bej, po ato qe kane vdekur i ngjallim me necromancy, vetem zgjidh nje ti :p
   

Shpërndajeni këtë faqe